ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

23  грудня  свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Побірченко Олена Михайлівна!

Шановна Олено Михайлівно! Прийміть щирі слова вітання від імені всього нашого колективу. Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, внутрішньої гармонії, особистісного зростання, турботи та підтримки близьких, сонця в душі та безмежного добра. Нехай Вам завжди усміхається фортуна, а поставлені цілі якнайшвидше втілюються в життя!

«МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР» – ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ XV МІЖНАРОДНОЇ ТВОРЧОЇ ЗУСТРІЧІ-ФЕСТИВАЛЮ “ВМЕСТЕ В XXI ВЕКЕ” (БОЛГАРІЯ)!«МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР» – ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ XV МІЖНАРОДНОЇ ТВОРЧОЇ ЗУСТРІЧІ-ФЕСТИВАЛЮ “ВМЕСТЕ В XXI ВЕКЕ” (БОЛГАРІЯ)!

«Молодіжний камерний хор» – Лауреат І ступеня XV Міжнародної творчої зустрічі-фестивалю “ВМЕСТЕ В XXI ВЕКЕ” (Болгарія)! Цього року участь у фестивалі взяла рекордна кількість виконавців – більше 5 000 учасників

Завідувач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини кандидат педагогічних наук, професор Андрощук Людмила Михайлівна стала учасником ІІ Зимової школи Української асоціації дослідників освіти (УАДО) «Європейські

ВІТАЄМО!ВІТАЄМО!

25 квітня 2021 року відбувся XIII Міжнародний  дистанційний фестиваль-конкурс «Golden Fest». Наші студенти-вокалісти активно взяли участь в вокальному жанрі, старшої вікової категорії, та отримали призові місця.