20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УМАНЬ ВІДСВЯТКУВАЛА СВОЄ 400-РІЧЧЯ!

УМАНЬ ВІДСВЯТКУВАЛА СВОЄ 400-РІЧЧЯ!

3-го жовтня 2016 року славетному місту Умань виповнилося 400 років! Святкування тривало протягом трьох днів. Концерти, фестивалі, виставки і ще багато цікавого можна було спостерігати протягом свята.

Активну участь у святковому дійстві взяв факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, яке розпочалося традиційною святковою ходою «Умань історична» з вул. Європейської до Площі Соборності. Приємно, що цьогоріч святкову колону міста та університету вже вкотре випала честь відкривати студентам факультету мистецтв спеціальності «Хореографія» та з гордістю за свою державу нести жовто-блакитний український стяг поруч із прапором славетного міста Умань.

Вже доброю традицією факультету мистецтв стала участь у виставці досягнень міста «Умань історична», яка відбулася у центральному сквері. Там же було проведено ряд майстер-класів із живопису, гончарства та ін. викладачами кафедри образотворчого мистецтва.

Яскравою окрасою свята став святковий флешмоб «Я люблю Умань» та танцювальний марафон «Тобі, рідне місто!», які відбулися на Площі Соборності у виконанні танцювальних колективів міста, серед яких хореографічні колективи факультету мистецтв: народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (керівник – Людмила Андрощук) та народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (керівник – Сергій Куценко).

Крім того, учасники народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» долучилися до фестивалю вуличної їжі, де й намагалися наварити смачного кулішу, виконавши хореографічну композицію «Як козаки куліш варили».

Факультет мистецтв, як завжди, став активним учасником святкування Дня народження рідного міста!