20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УМАНЬ ВІДСВЯТКУВАЛА СВОЄ 400-РІЧЧЯ!

УМАНЬ ВІДСВЯТКУВАЛА СВОЄ 400-РІЧЧЯ!

3-го жовтня 2016 року славетному місту Умань виповнилося 400 років! Святкування тривало протягом трьох днів. Концерти, фестивалі, виставки і ще багато цікавого можна було спостерігати протягом свята.

Активну участь у святковому дійстві взяв факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, яке розпочалося традиційною святковою ходою «Умань історична» з вул. Європейської до Площі Соборності. Приємно, що цьогоріч святкову колону міста та університету вже вкотре випала честь відкривати студентам факультету мистецтв спеціальності «Хореографія» та з гордістю за свою державу нести жовто-блакитний український стяг поруч із прапором славетного міста Умань.

Вже доброю традицією факультету мистецтв стала участь у виставці досягнень міста «Умань історична», яка відбулася у центральному сквері. Там же було проведено ряд майстер-класів із живопису, гончарства та ін. викладачами кафедри образотворчого мистецтва.

Яскравою окрасою свята став святковий флешмоб «Я люблю Умань» та танцювальний марафон «Тобі, рідне місто!», які відбулися на Площі Соборності у виконанні танцювальних колективів міста, серед яких хореографічні колективи факультету мистецтв: народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (керівник – Людмила Андрощук) та народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (керівник – Сергій Куценко).

Крім того, учасники народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» долучилися до фестивалю вуличної їжі, де й намагалися наварити смачного кулішу, виконавши хореографічну композицію «Як козаки куліш варили».

Факультет мистецтв, як завжди, став активним учасником святкування Дня народження рідного міста!

Залишити відповідь

Схожі новини

МИСТЕЦЬКА ОСВІТА В КОНТЕКСТІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ СТАЛА ПРЕДМЕТОМ ДОСЛІДЖЕННЯ УЧАСНИКІВ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇМИСТЕЦЬКА ОСВІТА В КОНТЕКСТІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ СТАЛА ПРЕДМЕТОМ ДОСЛІДЖЕННЯ УЧАСНИКІВ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

11-12 грудня 2017 року викладачі факультету мистецтв взяли активну участь у роботі ІV Міжнародної науково-практичної конференції з використанням веб-ресурсів «Теоретичні та методичні засади розвитку мистецької освіти в контексті європейської інтеграції».

ВІТАННЯ З ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАННЯ З ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 30 червня, свій Ювілейний День Народження святкує кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри інструментального виконавства Радзівіл Тетяна Анатоліївна!

КОНКУРС УЧНІВСЬКИХ ТА СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ШЕВЧЕНКО В МОЄМУ СЕРЦІКОНКУРС УЧНІВСЬКИХ ТА СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ШЕВЧЕНКО В МОЄМУ СЕРЦІ

Творчий захід кафедри образотворчого мистецтва представлений на розгляд у конкурсі «Кращий захід мистецько-педагогічного факультету за 2014 рік» у номінації «Кращий творчий захід». З нагоди святкування 200-річчя з Дня народження Тараса