Головна » НОВИНИ САЙТУ » ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІV РЕГІОНАЛЬНІЙ УЧНІВСЬКІЙ ТА СТУДЕНТСЬКІЙ ОЛІМПІАДАХ З МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

У рамках проведення Дня відкритих дверей на базі кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва і кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 15 листопада 2019 року відбудеться ІV Регіональна студентська олімпіада з музичного мистецтва. 22 листопада 2019 року відбудеться ІV Регіональна учнівська олімпіада з музичного мистецтва.

Контактна інформація:
093 924 31 50 – Семенчук Василь Васильович, завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва;
067 288 83 55 – Радзівіл Тетяна Анатоліївна, доцент кафедри інструментального виконавства.

Для участі в Олімпіаді заповніть анкету учасника та надішліть за однією із вказаних електронних скриньок: kafedra_m@meta.ua або kafedra-iv@meta.ua

Положення про студентську олімпіаду
Положення про учнівську олімпіаду