ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА ВІДКРИТТЯ МАЛОЇ КАРТИННОЇ ГАЛЕРЕЇ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

Шановні викладачі, студенти, гості!

Запрошуємо на відкриття Малої картинної галереї студентських робіт з образотворчого мистецтва, яке відбудеться 3 квітня 2019 року о 15:00 за адресою: вул. Садова, 28 (навчальний корпус №3 УДПУ імені Павла Тичини). Запрошуються усі поціновувачі образотворчого мистецтва!

Адміністрація факультету,
колектив кафедри образотворчого мистецтва

ВІДБУЛИСЯ XVI МІЖНАРОДНІ ПЕДАГОГІЧНО-МИСТЕЦЬКІ ЧИТАННЯ ПАМ’ЯТІ ПРОФЕСОРА О. П. РУДНИЦЬКОЇ «НЕПЕРЕРВНА ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА ХХІ СТОЛІТТЯ: ДОСВІД, ІННОВАЦІЇ, ТЕНДЕНЦІЇ»ВІДБУЛИСЯ XVI МІЖНАРОДНІ ПЕДАГОГІЧНО-МИСТЕЦЬКІ ЧИТАННЯ ПАМ’ЯТІ ПРОФЕСОРА О. П. РУДНИЦЬКОЇ «НЕПЕРЕРВНА ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА ХХІ СТОЛІТТЯ: ДОСВІД, ІННОВАЦІЇ, ТЕНДЕНЦІЇ»

6 грудня 2018 р. на базі Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України відбулися XVI Міжнародні педагогічно-мистецькі читання пам’яті професора О. П. Рудницької «Неперервна педагогічна освіта ХХІ століття: досвід, інновації, тенденції».

Вітаємо переможців ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу інструментального виконавства «Квітуча країна» (Луреати 1 ступеня) студентів мистецько-педагогічного факультету учасників народного ансамблю «Акварелі»: Міловановіч Тамару (12 група), Козоріза Богдана (31 група), Мельник Анастасію (31

ПІДСУМКИ V ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВАПІДСУМКИ V ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

Традиційно в грудні на кафедрі образотворчого мистецтва були підведені підсумки VІ Всеукраїнської учнівсько-студентської  олімпіади з образотворчого мистецтва, учасниками якої стали учні 9-11 класів таких закладів освіти: Уманська гімназія №5; Уманська гімназія №7; Уманський ліцей