ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НЕФОРМАЛЬНА ТА ІНФОРМАЛЬНА ОСВІТА: РЕАЛІЇ І ПЕРСПЕКТИВИ

НЕФОРМАЛЬНА ТА ІНФОРМАЛЬНА ОСВІТА: РЕАЛІЇ І ПЕРСПЕКТИВИ

29 листопада 2023 р. відбулася робоча зустріч НПП факультету мистецтв з координатором з питань акредитації, ліцензування та якості освіти УДПУ, кандидатом педагогічних наук, доцентом Левченко Наталією Володимирівною. Тема зустрічі: «Особливості впровадження інформальної та неформальної освіти».

Згідно зі статтею 8 Закону України «Про освіту» в Україні реалізуються наступні види освіти: формальна, неформальна та інформальна.

Усі здобувачі вищої освіти мають змогу здобути неформальну та інформальну освіту, а отримані при цьому результати навчання можуть бути перезараховано під час навчання в нашому університеті в порядку, визначеному законодавством.

В Україні поки що не існує визнаних стандартів неформальної освіти, але є декілька організацій, які займаються розвитком її стандартів та показників якості. Серед них Українська Академія Лідерства, Prometheus, Міжнаціональний центр неформальної освіти тощо. Натомість у країнах ЄС неформальна освіта сприймається роботодавцями на рівні з формальною. Її розвитку там сприяють міжнародні організації – ООН, ЮНЕСКО, Європейський Союз, Рада Європи та інші.

Нагадуємо, що оформлення та подання документів для перерахування результатів навчання здійснюється:

• у І семестрі навчального року – з 01.12.  по 20.12.
  • у ІІ семестрі навчального року – з 01.05. по 20.05.

Більш детальну інформацію щодо документів, переліку курсів тощо можна знайти на сайті факультету мистецтв за посиланням https://mpf.udpu.edu.ua/neformalna-osvita/

РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ШЛЯХ ДИТИНИ В МУЗИКУ ЧЕРЕЗ КАЗКУ, ОБРАЗ, ГРУ»РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ШЛЯХ ДИТИНИ В МУЗИКУ ЧЕРЕЗ КАЗКУ, ОБРАЗ, ГРУ»

ВІДБУВСЯ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ ВИПУСКОВИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ МАГІСТРАНТІВВІДБУВСЯ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ ВИПУСКОВИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ МАГІСТРАНТІВ

На кафедрі музикознавства та вокально-хорового мистецтва факультету мистецтв відбувся попередній захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів-магістрантів спеціальності 025 Музичне мистецтво та 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) у «змішаному форматі», відповідно до