ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ВИПУСКНИЙ АТЕСТАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН ЗДОБУВАЧІВ 261-М ГРУПИ ОС «МАГІСТР»

ВІДБУВСЯ ВИПУСКНИЙ АТЕСТАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН ЗДОБУВАЧІВ 261-М ГРУПИ ОС «МАГІСТР»

04 грудня 2023 року на кафедрі музикознавства та вокально-хорового мистецтва факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини відбувся випускний атестаційний екзамен з фаху (для спеціалізації Сольний спів) здобувачів 64-м групи заочної форми навчання спеціальності 025 Музичне мистецтво.

Екзаменаційні комісії були затверджені наказом ректора у складі: Сотської Галини Іванівни (голова комісії ОС «Магістр», доктор педагогічних наук, професор, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України,); Терешко Інни Григорівни (заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, в. о. декана факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини); Герасимової Марини Іванівни (секретар комісії, лаборант кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини).

Екзаменатори: Семенчук Василь, заслужений працівник культури України, доцент, завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва; Волошин Петро, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва; Купчик Валентин, заслужений працівник культури України, старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва;

Кафедрою музикознавства та вокально-хорового мистецтва організовано проведення екзамену в змішаному режимі.

Екзаменатори проявили належний професіоналізм у проведенні екзамену та оцінюванні виступів випускників.

Під час виступу всі студенти-випускники яскраво продемонстрували свою професійну майстерність з фаху.

Тож побажаємо нашим випускникам подальших творчих успіхів на ниві мистецтва, а професорсько-викладацькому складу та студентству факультету мистецтв нових творчих досягнень!

7 грудня 2022 року відбулася виховна година на тему «Принципи взаємної довіри та взаємодопомоги і відповідальності в освітньому процесі підготовки здобувачів». Куратор Людмила Семко ознайомила здобувачів освіти із загальними принципами

ЗАЛУЧЕННЯ ДО ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ПРОФЕСІОНАЛІВ-ПРАКТИКІВЗАЛУЧЕННЯ ДО ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ПРОФЕСІОНАЛІВ-ПРАКТИКІВ

Стало гарною традицією кафедри хореографії та художньої культури долучати до освітнього процесу професіоналів-практиків. Заслужений працівник культури України, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувачка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського