ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАЛУЧЕННЯ ДО ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ПРОФЕСІОНАЛІВ-ПРАКТИКІВ

Стало гарною традицією кафедри хореографії та художньої культури долучати до освітнього процесу професіоналів-практиків. Заслужений працівник культури України, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувачка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського державного педагогічного університету Мартиненко Олена Володимирівна в рамках вивчення теми «Провідні танцювальні колективи України» провела он-лайн лекцію на платформі Google Meet для студентів першого курсу ОП Хореографія та ОП Середня освіта (Хореографія) (Художня культура) Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з дисципліни «Історія хореографічного мистецтва (викладач – кандидат педагогічних наук, доцент Андрощук Людмила Михайлівна). Олена Володимирівна ознайомила здобувачів вищої освіти з історією становлення танцювального колективу «МарЛен», засновником та керівником якого вона є. Першокурсники переглянули концертні виступи, творчі проєкти колективу, ознайомились з основними етапами його становлення та творчим доробком. Олена Володимирівна розкрила для першокурсників секрети успіху в професійній діяльності хореографа, наголосила на важливості врахування вікових та індивідуальних особливостей при створенні танцю, поділилась досвідом створення хореографічних композицій.

Адміністрація факультету мистецтв щиро дякує Олені Володимирівні за змістовну лекцію та сподівається на подальшу співпрацю.