Традиційно в грудні на кафедрі образотворчого мистецтва були підведені підсумки VІ Всеукраїнської учнівсько-студентської олімпіади з образотворчого мистецтва, учасниками якої стали учні 9-11 класів таких закладів освіти:
- Уманська гімназія №5;
- Уманська гімназія №7;
- Уманський ліцей №1;
- Уманський ліцей № 3;
- Жашківський ліцей №1;
- Христинівський ліцей №1
Також учасниками олімпіади були студенти ЗВО І-ІІ рівня акредитації:
- КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»;
- КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького»;
- Вище художнє професійно-технічне училище № 5 м. Вінниці;
- Комунальний заклад Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж».
Учасники олімпіади представили на розгляд журі свої авторські творчі роботи, виконані в різних художніх техніках. Роботи були такі чудові й різнопланові, що складно було вирішити, яка заслуговує найвищий бал! Кількість учнів, які прийняли участь в олімпіаді – 33. Особливо порадувала кількість учасників серед студентів – 88!
Щиро дякуємо всім учителям і викладачам образотворчого мистецтва, які підготували учасників олімпіади:
- Дашкевич Людмилі Володимирівні (Уманський ліцей № 3);
- Половець Діані Станіславівні (Уманська гімназія №5);
- Дунаєвій Ліні Володимирівні (Уманська гімназія №7);
- Козиненко Тетяні Михайлівні (Уманський ліцей №1);
- Кондратюк Наталії Вікторівні (Христинівський ліцей №1);
- Бондарчук Світлані Леонідівні, Школьнік Оксані Олегівні, Романюк Альоні Миколаївні, Підгорній Надії Володимирівні, Овчіннікову Владиславу Павловичу («Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»);
- Войцехівській Ірині Олегівні, Голінській Олені Костянтинівні, Голінському Володимиру Васильовичу, Соседку Денису Валерійовичу, Коваленко Вікторії Леонідівні (КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького);
- Муравко Олені Олексіївні (Вище художнє професійно-технічне училище № 5 м. Вінниці);
- Ружицькому Валерію Андрійовичу, Слуцькій Наталії Олександрівні (Комунальний заклад Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж»)
Дякуємо за співпрацю!
Бажаємо скорішої Перемоги нам усім, натхнення на творчість і талановитих учнів! Все буде Україна!!!