ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАВЧАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ З ДИСТАНЦІЙНОЇ ОСВІТИ

НАВЧАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ З ДИСТАНЦІЙНОЇ ОСВІТИ

Впровадження технологій дистанційного навчання стає все більш актуальним. Сьогодні дистанційна освіта перетворилася на невід’ємну складову частину освітньої системи. Вона повністю відповідає логіці розвитку системи освіти і суспільства в цілому, де в першу чергу мають значення потреби кожного студента.
14 лютого відбувся тренінг для викладачів, на якому координатор дистанційного навчання мистецько-педагогічного факультету Жмуд Оксана Василівна донесла до відома викладачів особливості оформлення та вдосконалення основних складових навчального контенту в межах системи дистанційної освіти Moodle.

1

На зібранні, працівники факультету вирішували ряд важливих питань та низку завдань щодо поліпшення якості дистанційної форми навчання на факультеті.

2