ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ПОЧАТКУ ЗАНЯТЬ У ІІ СЕМЕСТРІ!

ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ПОЧАТКУ ЗАНЯТЬ У ІІ СЕМЕСТРІ!

Шановні студенти! Повідомляємо вам, що відповідно до рішення вченої ради факультету мистецтв освітній процес на факультеті мистецтв у період з 01.02.2021 р. по 14.02.2021 р. буде відбуватися виключно в дистанційному режимі з використанням освітньої платформи Moodle та інших програмних засобів хмарно-орієнтованих сервісів (Zoom, Google Meet, Skype,Telegram тощо). Слідкуйте за розкладом та оголошеннями на платформі Moodle.
Адміністрація факультету вивчає питання щодо форми навчання (очної, змішаної, дистанційної) з 15 лютого 2021 р. Просимо вас долучитися до онлайн-опитування, яке проводиться з 28 січня по 10 лютого 2021 року на офіційному сайті факультету мистецтв. Ми обов’язково врахуємо ваші пропозиції!
Бажаємо всім здоров’я!

З повагою – адміністрація факультету.