ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 014.12 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

6 лютого 2023 року на кафедрі образотворчого мистецтва розпочали роботу курси підвищення кваліфікації за спеціальністю: 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво), за темою: “Мистецтво як естетико-виховна складова в ЗЗСО”.

Доцент кафедри образотворчого мистецтва, кандидат педагогічних наук, доцент – Семенова Олена Віталіївна – працює зі слухачами у синхронному режимі на платформі Google Meet, а також із використанням можливостей Classroom, за розкладом:

До навчання на курсах доєдналися педагогічні працівники із закладів освіти Кіровоградської, Черкаської, Одеської та Житомирської областей.

Щиро бажаємо натхненної, плідної роботи та успішного підвищення кваліфікації курсистам!

Шановні студенти! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VІІ Всеукраїнської студентської наукової конференції «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів», яка відбудеться 20 березня 2020 року на базі факультету мистецтв Уманського

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯЗ НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

День народження – найбажаніше свято в році, адже в цей день навколо іменинника відбуваються справжні чудеса і збуваються його мрії і бажання! Здійснення мрій та справжніх чудес напередодні Нового року

ЗАХИСТ НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «БАКАЛАВР»ЗАХИСТ НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «БАКАЛАВР»