ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 014.12 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

6 лютого 2023 року на кафедрі образотворчого мистецтва розпочали роботу курси підвищення кваліфікації за спеціальністю: 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво), за темою: “Мистецтво як естетико-виховна складова в ЗЗСО”.

Доцент кафедри образотворчого мистецтва, кандидат педагогічних наук, доцент – Семенова Олена Віталіївна – працює зі слухачами у синхронному режимі на платформі Google Meet, а також із використанням можливостей Classroom, за розкладом:

До навчання на курсах доєдналися педагогічні працівники із закладів освіти Кіровоградської, Черкаської, Одеської та Житомирської областей.

Щиро бажаємо натхненної, плідної роботи та успішного підвищення кваліфікації курсистам!

24 лютого в Уманському міському Будинку культури імені Ю.К. Смолича за участі хореографічних колективів міста відбувся благодійний фестиваль «Переможемо рак разом». Благодійний хореографічний фестиваль пройшов за підтримки міського голови Олександра

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

Сьогодні, 17 жовтня, свій День народження відзначає майстер виробничого навчання, викладач кафедри образотворчого мистецтва Лавриченко Оксана Михайлівна! Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших

ПРИЗНАЧЕНО АКАДЕМІЧНУ СТИПЕНДІЮ НА 2022 – 2023 Н. Р. І семестрПРИЗНАЧЕНО АКАДЕМІЧНУ СТИПЕНДІЮ НА 2022 – 2023 Н. Р. І семестр

Відповідно до Постанов КМУ № 882 від 12.07.2004 р. «Питання стипендіального забезпечення» (зі змiнами, внесеними згiдно з Постановою КМУ 1050 вiд 28.12.2016 р.) та № 1047 від 28.12.2016 р. «Про