ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ (ПЕДАГОГІЧНОЇ) ПРАКТИКИ.

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ (ПЕДАГОГІЧНОЇ) ПРАКТИКИ.

17 лютого 2023 року проведено настановчу онлайн конференцію з виробничої (педагогічної) практики для студентів 4-го курсу спеціальності 025 Музичне мистецтво. Сольний спів.

Керівник практики кандидат педагогічних наук, доцент Волошин П.М. ознайомив учасників заходу з обов’язками та правами студента-практиканта, основними етапами та видами діяльності у період практики, змістом позакласної роботи, формами звітування та критеріями оцінювання результатів практики й надав поради студентам, щодо ефективної роботи практиканта у статусі педагога, ведення щоденника практики, проведення уроків та позакласних заходів. Для більш ефективної роботи у закладах мистецької освіти, студенти, також ознайомилися з методикою проведення психолого-педагогічного вивчення учня.

Керівник практики наголосив про важливість проведення профорієнтаційних заходів у закладах мистецької освіти для привернення уваги до нашого вишу, а також для ознайомлення потенційних здобувачів вищої освіти з особливостями  навчання у ЗВО.

Під час проведення конференції студенти були активними, ставили питання з різних аспектів організаційної та навчально-виховної роботи.

Переконаний у тому, що вони справляться з усіма завданнями виробничої (педагогічної) практики та продемонструють високий рівень вокальної, комунікативної, психолого-педагогічної та методичної підготовки, яку вони пройшли за весь період навчання на освітній програмі 025 Музичне мистецтво. Сольний спів.

ДРУЖНІЙ ВІЗИТ СТУДЕНТІВ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕДЖУ

ДРУЖНІЙ ВІЗИТ СТУДЕНТІВ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕДЖУДРУЖНІЙ ВІЗИТ СТУДЕНТІВ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕДЖУ

30 жовтня кафедра образотворчого мистецтва приймала гостей із Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу – студентів випускного курсу спеціальності «Образотворче мистецтво», які мають намір продовжити навчання у нашому університеті. Студенти коледжу ознайомились із

ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕМ’ЄРУ ТВОРЧОГО ПРОЕКТУ “КОЛЕСО ФОРТУНИ”!ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕМ’ЄРУ ТВОРЧОГО ПРОЕКТУ “КОЛЕСО ФОРТУНИ”!

Нарешті! Довгоочікувана прем’єра року – спільний творчий проект “Молодіжного камерного хору”, інструментального ансамблю (керівник – Оксана Прокулевич) та студентів спеціальності “Хореографія” (режисер – Людмила Андрощук) “КОЛЕСО ФОРТУНИ” на основі сценічної

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗИКИ!ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗИКИ!

Шановні студенти та викладачі, керівники та учасники музичних колективів, співаки і музиканти, та всі поціновувачі музичного мистецтва. Щиро вітаємо Вас з міжнародним днем музики! Музика – чудотворний засіб залучення людей