ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ІНСТРУМЕНТАРІЙ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ

ІНСТРУМЕНТАРІЙ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ

Що таке академічна доброчесність і якими Законами і Положеннями користуються в навчальному процесі освітяни в закладах загальної середньої освіти? Для чого дотримуватися академічної доброчесності? Відповіді на всі ці питання шукали здобувачі спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія), другого (магістерського) рівня.

06 грудня на кафедрі хореографії та художньої культури відбулась година куратора із здобувачами 57-М та 163 групи. Студентство разом із завідувачкою кафедри, Биковою О.В., розглядали основні принципи академічної доброчесності школярів (старанність, самостійність у навчанні; відповідальність за власні вчинки і чесне здобуття оцінок; толерування думок інших; взаємоповага та підтримка; гідна та моральна поведінка під час навчального процесу та поза ним) у ЗЗСО. Визначали шляхи розвитку системи академічної доброчесності та спробували визначити інструментарій забезпечення академічної доброчесності.

ВІТАЄМО З НАУКОВИМИ ДОСЯГНЕННЯМИ!ВІТАЄМО З НАУКОВИМИ ДОСЯГНЕННЯМИ!

Нещодавно на черговому засіданні колегії Міністерства освіти і науки України викладачам нашого факультету було присвоєно вчене доцента, а також присуджено науковий ступінь кандидата наук. На першому у новому навчальному році

СТУДЕНТКА ФАКУЛЬТЕТУ АЛІНА ЗАМОЙСЬКА – ФІНАЛІСТКА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ВОКАЛЬНОГО ПРОЕКТУСТУДЕНТКА ФАКУЛЬТЕТУ АЛІНА ЗАМОЙСЬКА – ФІНАЛІСТКА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ВОКАЛЬНОГО ПРОЕКТУ

Наприкінці жовтня на телеканалі 1+1 стартує масштабне, унікальне для України вокальне шоу “Битва хорів”. Продюсери проекту обіцяють кардинально змінити уявлення українців про хоровий спів і довести, що хор – це

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ У СВЯТКОВИЙ ДЕНЬЗ НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ У СВЯТКОВИЙ ДЕНЬ

14 жовтня Україна святкує одне з найшанованіших українським народом християнських свят – свято Покрови Пресвятої Богородиці. Цей день для нас, нащадків славних козаків, символізує зв’язок поколінь, історичну та звичаєву традицію.