ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ У СВЯТКОВИЙ ДЕНЬ

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ У СВЯТКОВИЙ ДЕНЬ

14 жовтня Україна святкує одне з найшанованіших українським народом християнських свят – свято Покрови Пресвятої Богородиці. Цей день для нас, нащадків славних козаків, символізує зв’язок поколінь, історичну та звичаєву традицію. Адже здавна Пресвята Богородиця вважалася покровителькою козацького війська та всього українського народу. З вірою та надією наші предки зверталися до високої покровительки, покладаючись на Її непереможну опіку.

Тож сьогодні ми молитовно просимо у Пресвятої Богородиці миру, добра, суспільної злагоди для рідної Вітчизни, здоров’я, добробуту й щасливого майбутнього для всього українського народу.

Покрова

Сердечно вітаємо Вас, дорогі друзі, з цим величним святом. І нехай на всіх нас зійде Божа благодать, а душі наповняться любов’ю, щирістю й всепрощенням, нехай наші серця єднає незгасне світло віри і в усьому нам допомагає Божа Матір.

У світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою відзначається національне свято – День козацтва. Ця традиція належно підкреслює велике історичне значення козацтва в боротьбі за утвердження української державності та суттєвий внесок у сучасний процес державотворення.

Українське козацтво

14 жовтня – день, який раніше був одним з найголовніших свят запорозьких козаків. Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії, на славних прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців. Козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг.

Тож щиросердно зичимо всім козакам та їх родинам щастя, здоров’я, наснаги у відродженні кращих національних традицій, плідної праці на благо народу, задля світової слави України.

З 2015 року в офіційному календарі з’явилося нове державне свято День захисника України! День захисника України – нове свято, яке відзначається в країні 14 жовтня в день святої Покрови Пресвятої Богородиці одночасно з Днем українського козацтва, і є державним святом, яке встановлене указом президента Петра Порошенка з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України.

День захисника

Отож, шановні викладачі, співробітники, студенти, сердечно вітаємо Вас з Днем Захисника України – святом, яке уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі! Миру Вам, злагоди та усіх благ! Зі святом!

Адміністрація факультету