ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПІДСУМКИ VІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

ПІДСУМКИ VІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

В рамках відзначення Міжнародного Дня танцю на базі кафедри хореографії та художньої культури відбулась VІІ Всеукраїнська олімпіада з хореографічного мистецтва.

Відео номери учасників олімпіади оцінювало кваліфіковане журі до складу якого увійшли викладачі кафедри: завідувачка кафедри хореографії та художньої культури, кандидат педагогічних наук, доцент Бикова Ольга Вікторівна; кандидат педагогічних наук Сизоненко Вікторія Анатоліївна; викладач кафедри хореографії та художньої культури Маркіна Вікторія Василівна; викладач кафедри хореографії та художньої культури Подгорінова Анастасія Юріївна; викладач кафедри хореографії та художньої культури Тандитна Ірина Сергіївна.

Хореографічні композиції оцінювались за такими критеріями:

І блок: Вербальне представлення максимально оцінюється в 20 балів. Враховується актуальність теми та оригінальність ідеї.

ІІ блок:

– композиційна побудова (художня ідея, оригінальність) (максимум 10 балів);

– хореографічно-виконавська майстерність (технічна, артистична,

пластично-інтонаційна) (максимум 10 балів);

– загальне враження (максимум 10 балів).

Викладачі кафедри хореографії та художньої культури дякують всім учасникам олімпіади за чудові постановки, за яскраві враження отриманих під час перегляду номерів! Дипломи олімпіади отримують найталановитіші й найкреативніші конкурсанти!

Вітаємо переможців! Бажаємо нових творчих звершень та відкриттів!!!

Дякуємо керівникам хореографічних колективів за високий професіоналізм у підготовці учасників олімпіади. Зичимо міцного здоров’я та успіхів у творчій діяльності!!!

СТУДЕНТКА СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ» АННА МОРОЗ ЗДОБУЛА ТИТУЛ «МІС УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ – 2019»!СТУДЕНТКА СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ» АННА МОРОЗ ЗДОБУЛА ТИТУЛ «МІС УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ – 2019»!

25 квітня 2019 року відбулася довгоочікувана подія року – конкурс краси та грації «Міс УДПУ імені Павла Тичини – 2019». Участь у конкурсі взяли 12 найяскравіших дівчат університету, які у

СТУДЕНТ МАГІСТРАНТ ВИСТУПИВ ПЕРЕД ШКОЛЯРАМИ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ МІСТА!СТУДЕНТ МАГІСТРАНТ ВИСТУПИВ ПЕРЕД ШКОЛЯРАМИ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ МІСТА!

Вже стало доброю традицією в такий складний для нашої країни час, творчим людям об’єднуватися і робити колективні виступи перед людьми різного віку і різних професій. Тому, 29 вересня, автор-виконавець своїх

ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ!ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ!

1 вересня відбувся ритуал Посвяти першокурсників мистецько-педагогічного факультету у студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Почесну місію відкриття Дня знань та ритуалу Посвяти першокурсників у студенти було покладено