ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 25 вересня, свій День Народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства Коваленко Анатолій Сергійович!

Прийміть наші найтепліші вітання з Днем Народження!!!

Нехай накопичений життєвий досвід і мудрість допоможе Вам досягти нових висот!!!

Нехай збудуться Ваші найпотаємніші бажання, збережеться все хороше, що є у Вашому житті і примножаться миті радості, любові та оптимізму.

Бажаємо, щоб Удача, Успіх та Натхнення були вірними супутниками у всіх Ваших починаннях, а здоров’я і благополуччя – у щоденному житті.

Наполегливості і терпіння у вирішенні щоденних завдань!!!

Адміністрація факультету мистецтв,
кафедри інструментального виконавства

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ

9 березня вся Україна відзначала 209-му річницю від дня народження Тараса Шевченка. Споконвіку щедрою і благословенною була українська земля, бо на ній народжувалися люди, перед геніальністю яких, схиляється весь світ.

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Приємну, чуйну, надзвичайно відповідальну людину – Побірченко Олену Михайлівну щиросердечно вітаємо з Днем народження. Бажаємо й надалі залишатися такою енергійною і невтомною, щирою і турботливою, щедрою на добро. Нехай Господь

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 28 серпня, свій День Народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства Олійник Тетяна Іванівна! Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім,