ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні 28 вересня  свій  День народження  відзначає   кандидат педагогічних наук, доцент  кафедри  образотворчого мистецтва Семенова Олена Віталівна.

Шановна імениннице!

Прийміть щирі вітання з нагоди цього світлого свята. Бажаємо невичерпного натхнення для створення справжніх шедеврів, реалізації всіх творчих задумів, сил і надалі бути наставником для студентського колективу. Здоров’я Вам, повної гармонії в душі, добробуту, щасливого життя під мирним небом України.

ЕКСКУРСІЯ ДО КАРТИННОЇ ГАЛЕРЕЇЕКСКУРСІЯ ДО КАРТИННОЇ ГАЛЕРЕЇ

Нещодавно відбулася екскурсія до Уманської картинної галереї на виставку, присвячену 25-річчю заснування мистецьких спеціальностей в УДПУ імені Павла Тичини. В екскурсії взяли участь студенти І курсу 15 групи напряму підготовки:

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Сьогодні 22 листопада свій ювілейний День народження святкує талановитий митець, досвідчений педагог, кандидат педагогічних наук, доцент, в. о. завідувача кафедри образотворчого мистецтва Музика Ольга Яношівна. Шановна Ольго Яношівно! Щиро вітаємо

ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ З ХОРЕОГРАФІЇПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ З ХОРЕОГРАФІЇ