ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

1 жовтня – Міжнародний день музики, який за рішенням ЮНЕСКО почали відзначати у 1975 році. Це свято, яке знаходить палкий відгук у серці кожної людини. Адже мову музики розуміють усі, незалежно від національності та художніх уподобань. Вона бентежить наші душі.

Саме в цей день студенти та викладачі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини подарували глядачам радість спілкування з цим прекрасним мистецтвом.

1 жовтня, не тільки День музики, а й День захисників та захисниць України. У цей нелегкий час для нашої держави, коли Україна бореться за власну свободу і незалежність, для кожного українця це свято особливе! У святковому концерті брали участь:

Народний аматорський ансамбль сучасного танцю “Візаві” Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (в.о. художнього керівника – Анастасія Подгорінова, викладач кафедри хореографії та художньої культури). Хореографічна дума “Україна: кохана, наречена, вдова” (Постановка Людмили Андрощук, балетмейстер-репетитор Анастасія Подгорінова).

Здобувачка 2 курсу ОС «Магістр» – Коваль Діана, виступила з піснею «Україна» (керівник – Волошина А.В., викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва)

Здобувач 4 курсу ОС «Бакалавр» – Мазуренко Костянтин, виступив з фортепіанною композицією Рона Джонса «The Fairly Oddparents Theme Song» (клас викладача – Олійник Т.І. доц. кафедри інструментального виконавства)

Здобувач 1 курсу ОС «Магістр» – Торчинський Володимир, подарував всім присутнім свої авторські твори: вірш «Посвята музиканту», вокальна композиція «Уманський парк» (керівник – Купчик В.А. викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва)

Народний аматорський  ансамбль народного танцю “Яворина”(керівник Маркіна В.В. викладач кафедри хореографії та художньої культури) український народний танець «Дев’ятка» – (постановка Павла Вірського балетмейстер-репетитор Маркіна В.В.).

Здобувач 1 курсу ОС “Бакалавр” – Десятник Олександр (концертмейстер Доніна О.Ю.). Лірична композиція «Дзвенить у зорях небо чисте…» (сл. Д. Павличка, муз. О.Білаша.)

Викладач кафедри інструментального виконавства – Біленький Іван, виступив з композицією Leonard Cohen, переклад для фортепіано Jonny May «Аллілуя».

Народний аматорський ансамбль сучасного танцю “Візаві” Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (в.о. художнього керівника – Анастасія Подгорінова, викладач кафедри хореографії та художньої культури). Хореографічна композиція «Contra Spem Spero». (Постановка Людмили Андрощук, балетмейстер-репетитор Анастасія Подгорінова).

Здобувачка 1 курсу ОС «Магістр» – Біліченко Світлана, виступила з композицією Роланда Дієнса «Саудат № 3» (клас викладача Коваленка А.С., доцента кафедри інструментального виконавства)

Здобувачка 1 курсу ОС «МАГІСТР» – Терлецька Аріна з композицією Фридерика Шопена «Ноктюрн cis-moll» (клас викладача Бойко І.М., старшого викладача кафедри інструментального виконавства)

Дует викладачів у складі: доцента кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва – Петра Волошина, та викладача кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва – Анастасії Волошиної, виконали українську народну пісню «Перелаз».

Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Керівник Вікторія Маркіна. Український народний стилізований танець «Соловей» (постановник, балетмейстер-репетитор Вікторія Маркіна)

Старший викладач кафедри інструментального виконавства – Ірина Бойко, захопила всіх мелодійним звучанням свого інструмента з композицією Левка Ревуцького «Прелюдія 1 Es-dur».

Викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва – Тетяна Мазур, виконала авторську вокальну композицію «Believe in love».

Чоловіче вокальне ТРІО «ГОНТА», у складі заслужених працівників культури України, викладачів кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва: Василя Семенчука, Валентина Купчика та Петра Волошина.

Щиро вітаємо усіх зі святом і бажаємо митцям міцного здоров’я та невичерпного творчого натхнення!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 15 травня, свій День народження відзначає викладач кафедри інструментального виконавства Бойко Ірина Михайлівна! Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах.

ПІДСУМКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИПІДСУМКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

Невід’ємною частиною професійного становлення майбутнього вчителя хореографії є практика у загальноосвітніх та мистецьких навчальних закладах. На кафедрі хореографії та художньої культури відбулася підсумкова конференція з виробничої практики студентів денної форми

30 вересня в Уманському міському будинку культури імені Ю. К. Смолича відбулася презентація довгоочікуваної оновленої програми Державного ансамблю пісні і танцю «Кутаїсі». Отримати масу позитивних емоцій і задоволення від концерту завітали