ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА ІХ ВСЕУКРАЇНСЬКУ ДВОТУРОВУ СТУДЕНТСЬКУ ДИСТАНЦІЙНУ ОЛІМПІАДУ З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

28 листопада 2023 року на базі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться ІХ Всеукраїнська двотурова студентська дистанційна олімпіада з інструментального мистецтва.

Метою Олімпіади є популяризація музичного виконавського мистецтва, зокрема, інструментального, підвищення рівня виконавської підготовки артистів солістів-інструменталістів та артистів ансамблю, підтримка талановитої молоді, заохочення її до інструментально-виконавської діяльності й стимулювання до творчості; створення умов для творчого розвитку обдарованих музикантів-інструменталістів студентського віку у галузі музичного мистецтва, обмін творчими досягненнями між музикантами.

До участі в Олімпіаді запрошуються здобувачі освіти закладів фахової передвищої освіти (коледжів). Участь в Олімпіаді безкоштовна.

Положення про ІХ Всеукраїнську двотурову студентську дистанційну олімпіаду з інструментального мистецтва:

Завантажити (DOC, 66KB)

V ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ДИСТАНЦІЙНА ОЛІМПІАДА З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВАV ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ДИСТАНЦІЙНА ОЛІМПІАДА З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

Шановні колеги! 25 листопада 2021 року на базі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться V Всеукраїнська студентська дистанційна олімпіада з інструментального мистецтва (далі – Олімпіада).

НА КАФЕДРІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ЕКЗАМЕН «КОНЦЕРТМЕЙСТЕРСЬКИЙ КЛАС»НА КАФЕДРІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ЕКЗАМЕН «КОНЦЕРТМЕЙСТЕРСЬКИЙ КЛАС»

19 травня 2020 року на кафедрі інструментального виконавства відбувся випускний екзамен «Концертмейстерський клас» студентів-магістрів 66-М групи денної форми навчання, спеціальності 025 «Музичне мистецтво», зі спеціалізації фортепіано. У складі державної екзаменаційної комісії були: