ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР»

25 грудня 2023 року на кафедрі інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини у дистанційному режимі відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» 64-м групи денної форми навчання ОПП «Музичне мистецтво».

Екзаменаційна комісія була затверджена наказом ректора у складі: Сотської Галини Іванівни (голова комісії ОС «Магістр», доктор педагогічних наук, професор, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України); Терешко Інни Григорівни (заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, в. о. декана факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини); Герасимової Марини Іванівни (секретар комісії, лаборант кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини).

Екзаменатори: Радзівіл Тетяна Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інструментального виконавства; Калабська Віра Степанівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства; Олійник Тетяна Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства.

Випускники продемонстрували глибокі знання та аналітичні навички, накопичені упродовж навчання.

Екзаменатори проявили належний професіоналізм у проведенні екзамену та оцінюванні виступів випускників.

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

4  липня  свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Король Анатолій Миколайович Шановний Анатолію Миколайовичу! Від щиро серця вітаємо Вас та бажаємо міцного здоров’я, бадьорості духу,

ВІТАЄМО НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ДУЕТ «РЕНЕСАНС» З ПЕРЕМОГОЮ!ВІТАЄМО НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ДУЕТ «РЕНЕСАНС» З ПЕРЕМОГОЮ!

5-6 грудня 2019 року в місті Києві відбувся ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Елладійські ігри». В інструментальному жанрі Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляв народний аматорський інструментальний дует «Ренесанс»

Адміністрація факультету мистецтв запрошує професійні та аматорські творчі колективи (вокальні, інструментальні, хореографічні, фольклорні), майстрів декоративно-прикладного мистецтва взяти участь в Етнофестивалі-ярмарку “Відкритий простір творчості”, який проходитиме 18 жовтня 2019 року.