ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ 261-М ГРУПИ ОС «МАГІСТР»

11 грудня 2023 року на кафедрі музикознавства та вокально-хорового мистецтва факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини відбувся публічний захист кваліфікаційних робіт (для спеціалізації Сольний спів) здобувачів 64-м групи заочної форми навчання спеціальності 025 Музичне мистецтво.

Екзаменаційні комісії були затверджені наказом ректора у складі: Сотської Галини Іванівни (голова комісії ОС «Магістр», доктор педагогічних наук, професор, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України); Терешко Інни Григорівни (заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, в. о. декана факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини); Герасимової Марини Іванівни (секретар комісії, лаборант кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини).

Екзаменатори: Семенчук Василь, заслужений працівник культури України, доцент, завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва; Волошин Петро, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва; Купчик Валентин, заслужений працівник культури України, старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва.

Проведення екзамену організовано у змішаному режимі.

Випускники продемонстрували глибокі знання та аналітичні навички, накопичені упродовж навчання.

Екзаменатори проявили належний професіоналізм у проведенні захисту кваліфікаційних робіт та оцінюванні виступів випускників.

Вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання, бажаємо подальших творчих успіхів, миру та реалізації у професійній сфері!

«МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР» ПРИМНОЖУЄ ТВОРЧІ ЗДОБУТКИ!«МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР» ПРИМНОЖУЄ ТВОРЧІ ЗДОБУТКИ!

«Молодіжний камерний хор» (художній керівник та диригент – Оксана Прокулевич) став лауреатом І премії IV Міжнародного хорового фестивалю-конкурсу “ODESSA CANTAT”, у категорії “D1 – Камерні хори”, який проходив дистанційно з 29 по

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ Х МІЖНАРОДНОГО ПОЛІКУЛЬТУРНОГО ФЕСТИВАЛЮ КОНКУРСУ “ПЕРЕЯСЛАВСЬКИЙ ДИВОГРАЙ”ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ Х МІЖНАРОДНОГО ПОЛІКУЛЬТУРНОГО ФЕСТИВАЛЮ КОНКУРСУ “ПЕРЕЯСЛАВСЬКИЙ ДИВОГРАЙ”

Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини під керівництвом Маркіної Вікторії Василівни викладача кафедри хореографії та художньої культури УДПУ імені Павла Тичини, взяв участь

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗИКИ!ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗИКИ!

Шановні студенти та викладачі, керівники та учасники музичних колективів, співаки і музиканти, та всі поціновувачі музичного мистецтва. Щиро вітаємо Вас, з Міжнародним днем музики! Музика — чудотворний засіб залучення людей