ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТАЖУВАННЯ ВИКЛАДАЧІВ У РАМКАХ СПІВПРАЦІ МІЖ НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ

СТАЖУВАННЯ ВИКЛАДАЧІВ У РАМКАХ СПІВПРАЦІ МІЖ НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ

ім. Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради»:

Козак Наталія Дмитрівна – викладач-методист, викладач вищої кваліфікаційної категорії, голова циклової комісії образотворчого мистецтва та методик навчання, викладач організації роботи з образотворчого  мистецтва;

Кожушко Тарас Степанович – викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач малюнку і ліплення з методикою навчання мистецтва;

Барабаш Валентина Іванівна – викладач-методист, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач методики трудового навчання з практикумом, художньої праці;

Черевко Леоніла Василівна – викладач-методист, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач методики організації образотворчої діяльності.

Стажування відбувалося згідно Наказу ректора університету № 1429 о/д від 26.10.2023 р.).

Кожен викладач працював відповідно до своєї теми і завдань, затверджених на початку стажування: відвідували заняття з фахових дисциплін, вивчали і переймали досвід колег, обмінювалися методичними рекомендаціями, удосконалювали свої розробки.

По завершенню стажування 8 грудня на засіданні кафедри образотворчого мистецтва заслухали і затвердили звіти викладачів-стажистів, обговорили проблеми і перспективи сучасної мистецько-педагогічної освіти.

Бажаємо нашим колегам творчого натхнення, талановитих студентів, успіхів у досягненні поставлених цілей, а головне – скорішої Перемоги нам усім!

БРОНІСЛАВА НІЖИНСЬКА -ПРОЄКТ RUBAN PRODUCTION ITPБРОНІСЛАВА НІЖИНСЬКА -ПРОЄКТ RUBAN PRODUCTION ITP

Шановні студенти та всі охочі, запрошуємо долучитися до подій презентаційної програми проєкту дослідження Київського періоду мистецького шляху Броніслави Ніжинської. Практична інформація – он-лайн трансляція відбуватиметься на базі різних он-лайн платформ.

ВІДБУЛИСЬ НАСТАНОВЧІ КОНФЕРЕНЦІЇ З НАВЧАЛЬНОЇ ТА ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИВІДБУЛИСЬ НАСТАНОВЧІ КОНФЕРЕНЦІЇ З НАВЧАЛЬНОЇ ТА ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

31 жовтня 2022 року відбулися настановчі конференції з навчальної та виробничої практики для здобувачів вищої освіти ІІІ та ІV курсів спеціальностей 014 Середня освіта (Хореографія) та 024 Хореографія на онлайн-платформі GOOGLE MEET.

14 травня на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся V Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального мистецтв та театрів мод «Квітуча країна» в рамках творчого проекту «Тріумф-Fest».