ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ВИПУСКНИЙ АТЕСТАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН ЗДОБУВАЧІВ 261 ГРУПИ

ВІДБУВСЯ ВИПУСКНИЙ АТЕСТАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН ЗДОБУВАЧІВ 261 ГРУПИ

04 грудня 2023 року на кафедрі інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини відбувся випускний атестаційний екзамен здобувачів 261 групи заочної форми навчання спеціальності 025 Музичне мистецтво.

Екзаменаційні комісії були затверджені наказом ректора у складі: Сотської Галини Іванівни (голова комісії ОС «Магістр», доктор педагогічних наук, професор, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України,); Терешко Інни Григорівни (заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, в. о. декана факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини); Герасимової Марини Іванівни (секретар комісії, лаборант кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини).

Екзаменатори: Радзівіл Тетяна Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інструментального виконавства; Калабська Віра Степанівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства; Олійник Тетяна Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства.

Кафедрою інструментального виконавства організовано проведення атестаційного екзамену в очному режимі. Екзаменатори проявили належний професіоналізм у проведенні екзамену та оцінюванні виступів випускників.

Під час виступу всі студенти-випускники яскраво продемонстрували свою професійну майстерність з фаху, концертмейстерського класу і диригування.

Вагомий внесок у підготовку студентів до атестаційного екзамену зробили професор кафедри інструментального виконавства доценти Олійник Тетяна Іванівна, Калабська Віра Степанівна, старший викладач Бойко Ірина Михайлівна, викладач Трубілко Олександр Сергійович.

Тож побажаємо нашим випускникам подальших творчих успіхів на ниві мистецтва, а професорсько-викладацькому складу та студентству факультету мистецтв нових творчих досягнень!

Вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання, бажаємо подальших творчих успіхів, миру та реалізації у професійній сфері!

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ВІДКРИТОГО КОНКУРСУ ДО 300-РІЧЧЯ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ!ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ВІДКРИТОГО КОНКУРСУ ДО 300-РІЧЧЯ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ!

Вітаємо учасників Відкритого конкурсу до 300-річчя Григорія Сковороди. Конкурс проходив на базі Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського із залученням СНТ ХНУМ імені І. П. Котляревського за партнерства Національного літературно меморіального

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає викладач кафедри хореографії та художньої культури Гекалюк Людмила Юріївна! З Днем народження, Людмило Юріївно! Бажаємо, щоб Ваше життя було насичене приємними турботами, геніальними ідеями та

ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ДУЕТ НАШОГО ФАКУЛЬТЕТУ ВЖЕ ВКОТРЕ ОТРИМУЄ ПЕРЕМОГУ!ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ДУЕТ НАШОГО ФАКУЛЬТЕТУ ВЖЕ ВКОТРЕ ОТРИМУЄ ПЕРЕМОГУ!

З 23 по 26 квітня у польському місті Санок Підкарпатського воєводства проходили ХVІІІ Міжнародні зустрічі акордеоністів «Санок 2014». З 1994 р. Міжнародний конкурс раз на два роки збирає акордеоністів із