20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ВІДКРИТОГО КОНКУРСУ ДО 300-РІЧЧЯ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ!

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ВІДКРИТОГО КОНКУРСУ ДО 300-РІЧЧЯ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ!

Вітаємо учасників Відкритого конкурсу до 300-річчя Григорія Сковороди. Конкурс проходив на базі Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського із залученням СНТ ХНУМ імені І. П. Котляревського за партнерства Національного літературно меморіального музею Г. С. Сковороди та Національної спілки кобзарів України, за підтримки Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти (30 жовтня 2022 року).

Оскільки Конкурс присвячений 300-річчю Григорія Сковороди, залучення його творчого, філософського та життєвого доробку було обов’язковою вимогою до конкурсних творів.Формат проведення Конкурсу – дистанційний.

Студенти спеціальності 024 Хореографія та 014 Середня освіта (Хореографія) факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини під керівництвом Заєць Світлани Сергіївни, доцента кафедри хореографії та художньої культури, також долучилися до участі в Конкурсі у номінаціях:

Сценічний твір.

Хореографічна композиція «Моменти в нашому серці» відображає філософію Григорія Сковороди як «філософію серця». Людина серцем проживає кожну мить свого життя. Саме вміння людини серцем відчувати моменти радості, бачити прекрасне в природі та розуміти людей, роблять життєвий шлях людини щасливим. У хореографічній композиції «Моменти в нашому серці» показано миті щастя. Їх багато, і вони дуже різні, але всі вони наповнюють наше серце любов’ю, теплом, мріями та бажанням їх реалізувати. У композиції використано музику пісні «Лови момент» у виконанні українського гурту «Антитіла» (слова та музика Тараса Тополі)

Відеопрезентація.

https://drive.google.com/file/d/1956fW6HDP2HdvtwXkBPbeqmcyzXS3xkR/view

Алаєв Максим підготував відеопрезентацію про життя і творчість Григорія Сковороди, як українського просвітителя – гуманіста, філософа, поета, педагога.

https://drive.google.com/file/d/11t92Qep1hzVfqkyQ8h8uYCkwcgRBGJS0/view

Єфіменко Валерія у відеопрезентації розкрила філософські ідеї, погляди та переконання Григорія Сковороди, про пізнання «трьох світів» та «двох натур», вчення про людину. Трактування поглядів, які покладено у його твори, висловлювання та афоризми є актуальними для минулого, теперішнього та майбутнього. Релігійно-філософська проблематика виокремлює питання про шлях до «істинної» людини, єдності життя, релігійності та філософської творчості мислителя.

https://drive.google.com/file/d/1mPCX1GuRs_pFzSgMCMLuGPo3MDQMnkop/view?usp=share_link

Професорсько-викладацький склад, студенти факультету вітають учасників Конкурсу, бажають подальших здобутків та перемог в галузі мистецької освіти.

 

Схожі новини

ВІДБУВСЯ МІЖНАРОДНИЙ ДВОТУРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «BUKOVEL-FEST»ВІДБУВСЯ МІЖНАРОДНИЙ ДВОТУРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «BUKOVEL-FEST»

25 червня 2022 року на базі курорту Буковель відбувся Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс «BUKOVEL-FEST». У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляв: студент кафедри

У РАМКАХ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «МИСТЕЦТВО ЗАРАДИ МИРУ» ВІДБУВСЯ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ МАРАФОН «МИ – УКРАЇНЦІ!»У РАМКАХ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «МИСТЕЦТВО ЗАРАДИ МИРУ» ВІДБУВСЯ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ МАРАФОН «МИ – УКРАЇНЦІ!»

Мистецтво танцю та бажання допомогти ближньому об’єднало на сцені більше ніж пів сотні студентів – представників усіх факультетів університету під час танцювального марафону «Ми – українці!». Відбулося це у рамках

ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ СТАНКОВОГО ЖИВОПИСУ ВІКТОРА БРИНДАЧАЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ СТАНКОВОГО ЖИВОПИСУ ВІКТОРА БРИНДАЧА

Довідка: Віктор Бриндач – художник широкого професійного діапазону. Віктор Бриндач народився в 1941 році в Харкові, випускник Одеського художнього училища імені М.Б. Грекова (скульптура), Московського державного університету культури і мистецтв