ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ VІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ДВОТУРОВА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

VІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ДВОТУРОВА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

24 листопада 2022 року на кафедрі інструментального виконавства відбулася VІІ Всеукраїнська двотурова студентська олімпіада з інструментального мистецтва, учасниками якої стали здобувачі закладів передвищої освіти з різних міст України (Вінниця, Дніпро, Миколаїв, Тульчин, Умань, Кропивницький). Оцінювало виступи журі у складі: в.о. декана факультету мистецтв, канд. пед. наук, доцента Терешко І. Г., завідувача кафедри інструментального виконавства, канд. пед. наук, доцента Радзівіл Т. А., канд. мистецтвознавства, професора, заслуженого діяча мистецтв України Бая Ю. М., канд. пед. наук, доцента Калабської В. С., канд. пед. наук, доцента Коваленка А. С., старшого викладача Бойко І. М., викладачів Панченко О. М. і Тарасюк Л. М., викладача і концертмейстера Хижко О. В. Результати Олімпіади можна переглянути в протоколі, що додається.

Завантажити (PDF, 296KB)

Адміністрація факультету мистецтв та професорсько-викладацький склад кафедри інструментального виконавства дякує учасникам, викладачам і концертмейстерам за плідну творчу працю і вітає з високими результатами та бажає натхнення для подальших творчих звершень!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 30 травня,  свій день народження святкує завідувач кафедри інструментального виконавства – професор БАЙ Юрій Миколайович! Шановний Юрій Миколайович! Від усього нашого колективу прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого

ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТІВ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТІВ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ

05 квітня 2023 року на кафедрі хореографії та художньої культури відбулося засідання робочої групи із забезпечення змісту та якості освіти з обговорення проєктів освітньо-професійних програм, а саме: Середня освіта (Хореографія)

СТУДІЯ ВЕЧІРНЬОГО МАЛЮНКУСТУДІЯ ВЕЧІРНЬОГО МАЛЮНКУ

При кафедрі образотворчого мистецтва розпочала роботу “Студія вечірнього малюнку”. Запрошуємо студентів усіх курсів кожного вівторка та четверга з 16.00 до 18.00 (106 аудиторія)!   Адміністрація кафедри!