ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ 261-М ГРУПИ ОС «МАГІСТР»

11 грудня 2023 року на кафедрі музикознавства та вокально-хорового мистецтва факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини відбувся публічний захист кваліфікаційних робіт (для спеціалізації Сольний спів) здобувачів 64-м групи заочної форми навчання спеціальності 025 Музичне мистецтво.

Екзаменаційні комісії були затверджені наказом ректора у складі: Сотської Галини Іванівни (голова комісії ОС «Магістр», доктор педагогічних наук, професор, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України); Терешко Інни Григорівни (заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, в. о. декана факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини); Герасимової Марини Іванівни (секретар комісії, лаборант кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини).

Екзаменатори: Семенчук Василь, заслужений працівник культури України, доцент, завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва; Волошин Петро, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва; Купчик Валентин, заслужений працівник культури України, старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва.

Проведення екзамену організовано у змішаному режимі.

Випускники продемонстрували глибокі знання та аналітичні навички, накопичені упродовж навчання.

Екзаменатори проявили належний професіоналізм у проведенні захисту кваліфікаційних робіт та оцінюванні виступів випускників.

Вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання, бажаємо подальших творчих успіхів, миру та реалізації у професійній сфері!

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ОНЛАЙН-СЕМІНАРАХ ТОМСОН REUTERSЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ОНЛАЙН-СЕМІНАРАХ ТОМСОН REUTERS

Шавновні викладачі та студенти! Компанія Thomson Reuters рада запросити Вас взяти участь у черговій серії онлайн-семінарів, присвячених роботі з платформою Web of Science і іншими ресурсами для наукової діяльності, яка

ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ

31 жовтня на мистецько-педагогічному факультеті пройшов День відкритих дверей для випускників коледжів. З вітальним словом до майбутніх абітурієнтів звернулася директор Інституту розвитку дитини, декан мистецько-педагогічного факультету, кандидат історичних наук, доцент