ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЄКТУ “ACADEMIES4UKRAINE – STRENGTHEN HIGHER EDUCATION RESILIENCE IN UKRAINE AND EUROPEAN UNION”

27 лютого 2024 року для учасників освітнього процесу факультету мистецтв проведено презентацію проєкту “Academies4Ukraine – Strengthen Higher Education resilience in Ukraine and European Union” (Програма Erasmus+ KA220-HED – Cooperation partnerships in higher education). Під час зустрічі присутні ознайомились із завданнями, цілями та очікуваними результатами проєкту, спрямованого на посилення стійкості вищої освіти в Україні та Європейському Союзі. Спікери наголосили про можливість кожного охочого долучитися до участі у фільмуванні відеоінтерв’ю для документального фільму «Історії академічної стійкості в Україні». Створення цього фільму дозволить розповісти світовій спільноті про стійкість і незламність українського народу.
Дякуємо світовій спільноті за солідарність з українським народом у боротьбі за мир, підтримку та зацікавленість у тому, щоб українські університети ставали сильнішими в умовах російсько-української війни.

БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖЕМО ЗСУ РАЗОМ!»БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖЕМО ЗСУ РАЗОМ!»

30 квітня відбувся благодійний  концерт «Допоможемо ЗСУ разом!», організований з метою збору коштів для придбання помпової рушниці та дронів для 118 бригади 160 батальйону, в якому несе службу науково-педагогічний працівник

ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ АКАДЕМІЧНОЇ СТИПЕНДІЇ ЗДОБУВАЧАМ ВИЩОЇ ОСВІТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВПРО ПРИЗНАЧЕННЯ АКАДЕМІЧНОЇ СТИПЕНДІЇ ЗДОБУВАЧАМ ВИЩОЇ ОСВІТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Відповідно до Постанов КМУ № 882 від 12.07.2004 р. «Питання стипендіального забезпечення» (зі змiнами, внесеними згiдно з Постановою КМУ 1050 вiд 28.12.2016 р.) та № 1047 від 28.12.2016 р. «Про

СТУДЕНТИ 14 ТА 15 ГРУП ВПЕРШЕ ВІДВІДАЛИ БІБЛІОТЕКУСТУДЕНТИ 14 ТА 15 ГРУП ВПЕРШЕ ВІДВІДАЛИ БІБЛІОТЕКУ

Студенти  14, 15 групи відвідали бібліотеку університету і отримали читацькі квитки та наукову літературу. Також на чолі з куратором мали нагоду ознайомитись з музеєм університету , пізнали його історію.