ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЄКТУ “ACADEMIES4UKRAINE – STRENGTHEN HIGHER EDUCATION RESILIENCE IN UKRAINE AND EUROPEAN UNION”

27 лютого 2024 року для учасників освітнього процесу факультету мистецтв проведено презентацію проєкту “Academies4Ukraine – Strengthen Higher Education resilience in Ukraine and European Union” (Програма Erasmus+ KA220-HED – Cooperation partnerships in higher education). Під час зустрічі присутні ознайомились із завданнями, цілями та очікуваними результатами проєкту, спрямованого на посилення стійкості вищої освіти в Україні та Європейському Союзі. Спікери наголосили про можливість кожного охочого долучитися до участі у фільмуванні відеоінтерв’ю для документального фільму «Історії академічної стійкості в Україні». Створення цього фільму дозволить розповісти світовій спільноті про стійкість і незламність українського народу.
Дякуємо світовій спільноті за солідарність з українським народом у боротьбі за мир, підтримку та зацікавленість у тому, щоб українські університети ставали сильнішими в умовах російсько-української війни.

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 24 жовтня, свій День народження відзначає лаборант кафедри інструментального виконавства Обманець Людмила Олександрівна. Шановна Людмила Олександрівна! Від усього серця вітаємо Вас з Днем народження, бажаємо кар’єрних злетів, швидкого досягнення бажаних

ВІТАЄМО З ВЕЛИКОДНЕМ!ВІТАЄМО З ВЕЛИКОДНЕМ!

Шановні колеги, студентство! Прийміть щиросердечні вітання з радісним і величним християнським святом – Воскресінням Христовим! Нехай Великодні дзвони принесуть у Ваші домівки безмежну радість і достаток, спокій і благополуччя, щастя

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВАЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

23 листопада 2018 року, в рамках проведення Дня Відкритих Дверей, на базі кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться ІІ Всеукраїнська олімпіада з хореографічного