ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ОЛІМПІАДІ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА!

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ОЛІМПІАДІ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА!

26 квітня 2024 року відбудеться VІІІ Всеукраїнська олімпіада з хореографічного мистецтва у змішаному форматі (очно/дистанційно) (далі Олімпіада), на базі кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

До участі в Олімпіаді запрошуються студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.
До складу журі Олімпіади входять викладачі кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
❗️Контактна інформація:
096 439 97 49 – Бикова Ольга Вікторівна, доцент кафедри хореографії та художньої культури;
068 241 42 32 – Тандитна Ірина Сергіївна, викладач кафедри хореографії та художньої культури.

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає викладач кафедри образотворчого мистецтва Лавриченко Оксана Михайлівна!   Шановна Оксано Михайлівно! Вітаємо Вас з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, матеріального достатку,

НЕХАЙ ЗАВЖДИ БУДЕ МИР!НЕХАЙ ЗАВЖДИ БУДЕ МИР!

Сьогодні в Україні та світі святкують Міжнародний День миру! З 2002 року День миру відзначається щорічно 21 вересня як день відмови від насильства і припинення вогню. Справжній сенс цього Дня полягає

8 квітня 2021 р. на факультеті мистецтв розпочала роботу IV Міжнародна науково-практична конференція «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін». Співорганізаторами та учасниками конференції стали Інститут педагогічної освіти і освіти