20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ ОНЛАЙН ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ «ХУДОЖНЬО-ОБРАЗНИЙ СВІТ ВАСИЛЯ СУХОМЛИНСЬКОГО»

ВІДБУЛАСЯ ОНЛАЙН ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ «ХУДОЖНЬО-ОБРАЗНИЙ СВІТ ВАСИЛЯ СУХОМЛИНСЬКОГО»

17 квітня 2024 року  здобувачі вищої освіти та викладачі факультету мистецтв відвідали онлайн гостьову лекцію «Художньо-образний світ Василя Сухомлинського», яку організував відділ змісту і технології педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України (модератор –  Наталія Філіпчук, доктор педагогічних наук, провідний науковий співробітник відділу) у межах серії просвітницьких вебінарів «Цвіт української педагогіки: сучасне і минуле».

Спікери заходу: Ольга Сухомлинська, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член (академік) НАПН України; Леся Сухомлинська, доктор філософії, голова правління Всеукраїнської асоціації Василя Сухомлинського; Олександр Міхно, доктор педагогічних наук, директор Педагогічного музею України.

Учасники заходу почули багато цікавих нових фактів із життя і педагогічної діяльності Батька і Вчителя, працелюба, людинолюба, геніального педагога всіх часів Василя Олександровича Сухомлинського від Ольги Василівни Сухомлинської.  Леся Сухомлинська  на основі аналізу художньої стилістики, образності, поетики казок й оповідань Василя Сухомлинського візуалізувала основні імперативи педагога, що виражають імперативи екології довкілля, відповідального ставлення до росли і тварин тощо. У своєму слові Олександр Міхно говорив про сюжетні лінії «Музичної скриньки» педагога, про музику, музичне виховання і про те, які етичні й естетичні цінності втілював Василь Олександрович у діяльність Павлиської школи. «Музична скринька» – альбом музичних творів, що полюбилися дітям. Влучним став афоризм педагога: «Музичне виховання – це не виховання музиканта, а перш за все виховання людини».

Співробітники та студенти факультету мистецтв сердечно дякують організаторам зустрічі та спікерам за цікаві, емоційні, пізнавальні доповіді. Нехай ваш професіоналізм, величезний творчий та інтелектуальний потенціал і надалі служить розвитку педагогічної освіти України! Ми впевнені, що постать Василя Сухомлинського ще буде досліджуватися століттями і українці будуть відкривати нові грані цієї видатної особистості!

Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та працювати!

 

Схожі новини

ПОДАРУНОК НА ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ. СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО АКЦІЇ «ВАЛЕНТИНКА ДЛЯ СОЛДАТА»ПОДАРУНОК НА ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ. СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО АКЦІЇ «ВАЛЕНТИНКА ДЛЯ СОЛДАТА»

В День закоханих кожен мріє отримати хоч і маленький, але подарунок. Оскільки в цей день прийнято обмінюватися листівками, іграшками, цукерками, повітряними кульками. Всі ці подарунки робляться у формі сердечок, тому

ПАМ’ЯТАЙ ПРО КРУТИ!ПАМ’ЯТАЙ ПРО КРУТИ!

29 січня Україна вшановує пам’ять Героїв битви під Крутами. Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років. У радянські часи могили полеглих

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 30 травня, свій День Народження святкує професор, кандидат мистецтвознавства,  заслужений діяч мистецтв України Бай Юрій Миколайович! Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім, Нехай