ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МАЙСТЕР-КЛАСИ В ЦЕНТРІ КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ПРОЛІСОК»

МАЙСТЕР-КЛАСИ В ЦЕНТРІ КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ПРОЛІСОК»

Здобувачі 1 курсу ОС «Бакалавр» спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) Гримайло Анна, Волошин Єлізавєта, Гулинін Ростислав разом із командою-учасницею інноваційної програми для дітей та молоді UPSHIFT «Open world» з Умані взяли участь у проведенні майстер-класів. Це новий, але цікавий досвід для першокурсників. Перші кроки педагогічної діяльності.

Учасники даної програми допомагають підліткам і дітям з інвалідністю: організацією «Шлях добра» й центром комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Пролісок» соціалізуватися у суспільстві, розширити можливості їх спілкування для того аби вони не почували себе самотніми.

Даний проєкт проводиться в рамках фонду UPSHIFT.

UPSHIFT – це глобальна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка реалізується у понад 40 країнах. Програма надає можливість молоді пройти тренінг за методологією Human Centered Design (людиноорієнтований дизайн), отримати менторську підтримку та ресурси, щоб створити соціально важливі проєкти.

Програми UPSHIFT в Черкаській області реалізує ГО «СКЦ «Задзеркалля» за підтримки ЮНІСЕФ та Уряду Японії.

МІЖНАРОДНА ТВОРЧА СПІВПРАЦЯ ХУДОЖНИКІВ!МІЖНАРОДНА ТВОРЧА СПІВПРАЦЯ ХУДОЖНИКІВ!

З 4 по 11 березня магістрант факультету мистецтв спеціальності «Образотворче мистецтво» Олесь Саркаров перебував із дружнім візитом у Німеччині, місті Ганноверш-Мюнден, куди поїхав на запрошення відомого художника-мультиплікатора Артура Клозе та

ЖОВТНЕВА СЕРІЯ ВЕБІНАРІВ WEB OF SCIENCE УКРАЇНСЬКОЮЖОВТНЕВА СЕРІЯ ВЕБІНАРІВ WEB OF SCIENCE УКРАЇНСЬКОЮ

Шановні колеги, запрошуємо Вас на безкоштовні вебінари про ресурси компанії Clarivate, які допоможуть успішній наукової діяльності. 12, 13, 15, 16 жовтня 2020 заплановано 11 вебінарів українською. Буде висвітлено основи наукометрії

ЛЕКЦІЯ КАНДИДАТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ПРОФЕСОРА, ЗАСЛУЖЕНОГО ДІЯЧА МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ БАЯ ЮРІЯ МИКОЛАЙОВИЧАЛЕКЦІЯ КАНДИДАТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ПРОФЕСОРА, ЗАСЛУЖЕНОГО ДІЯЧА МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ БАЯ ЮРІЯ МИКОЛАЙОВИЧА