ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЛЕКЦІЯ КАНДИДАТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ПРОФЕСОРА, ЗАСЛУЖЕНОГО ДІЯЧА МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ БАЯ ЮРІЯ МИКОЛАЙОВИЧА

16 лютого 2021 року дистанційно в режимі он-лайн відбулася лекція кандидата мистецтвознавства, професора, професора кафедри інструментального виконавства, заслуженого діяча мистецтв України Бая Юрія Миколайовича на тему «Утилітарні (прикладні) емоції у музично-виконавській діяльності» для здобувачів спеціальності 025 Музичне мистецтво, у ході якої доповідачем було розкрито історіографію осмислення психомоторних емоцій у музично-виконавській діяльності; місце утилітарних емоцій у загальній класифікаційній системі емоцій; функціональну активність утилітарних емоцій, зокрема, форми художньо-музичних виконавських емоцій та форми музично-виконавський емоцій. Бай Ю. М. висвітлив прості й складні форми емоцій та головні атрибути утилітарних мезоепізодних емоційних настроїв.

Лекція була дуже корисною для здобувачів вищої освіти спеціальності 025 Музичне мистецтво у контексті музично-виконавської діяльності.

20 березня на кафедрі хореографії та художньої культури відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти». Цьогоріч участь в конференції взяли науковці Уманського державного педагогічного університету, Харківської державної

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ СТУДЕНТІВ ЯК НЕВІД’ЄМНА СКЛАДОВА У СИСТЕМІ РОБОТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВНАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ СТУДЕНТІВ ЯК НЕВІД’ЄМНА СКЛАДОВА У СИСТЕМІ РОБОТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Науково-дослідна діяльність студентів є невід’ємною складовою у системі роботи факультету мистецтв, основною формою організації якої є: – науково-дослідна робота студентів; – творча діяльність студентів у позанавчальний час; – виставки, конкурси,

ПРОХОДЖЕННЯ ЛІТНЬОЇ ПРАКТИКИ У ТАБОРІ «БУКОВЕЛЬ»ПРОХОДЖЕННЯ ЛІТНЬОЇ ПРАКТИКИ У ТАБОРІ «БУКОВЕЛЬ»