ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА «КОЛЕКТИВНЕ МУЗИКУВАННЯ У ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ ВИКОНАВЦІВ-ІНСТРУМЕНТАЛІСТІВ»

Засідання розпочалося з «музичного привітання» для присутніх – виконання музичних творів сучасних композиторів та практичної демонстрації використання струно-смичкових і духових інструментів у колективному музикуванні під орудою кандидатки педагогічних наук, доцентки кафедри інструментального виконавства, керівниці наукового гуртка – Віри КАЛАБСЬКОЇ.

Із цікавою доповіддю про рідкісний музичний інструмент на тему: «Октобас: історія походження та цікаві факти» виступив здобувач першого освітнього рівня вищої освіти ОП «Музичне мистецтво» Ігор АДАМЕНКО.

Доповідач розкрив історію створення найбільшого та найнижчого за діапазоном інструмента струно-смичкової групи. Ознайомив з технікою виконання та творами за участю октобаса на каналі You Tube.

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИЗ НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ

Сьогодні, 23 грудня, свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Побірченко Олена Михайлівна! Шановна Олено Михайлівно! Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження! Від усього серця

ПУЛЬС ВСЕСВІТУ В МИСТЕЦТВІПУЛЬС ВСЕСВІТУ В МИСТЕЦТВІ

Вивчаючи глобальні процеси сучасного цивілізаційного розвитку, які визначають необхідність становлення нової парадигми освіти, де інтеграційні підходи набувають у мистецькій педагогіці статусу одного з провідних методологічних принципів, громада мистецько-педагогічного факультету 26

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 17 жовтня, свій День народження відзначає майстер виробничого навчання, викладач живопису кафедри образотворчого мистецтва Лавриченко Оксана Михайлівна! Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо міцного здоров’я, щастя,