ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА «ДУМКАМИ НАВИВОРІТ»

ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА «ДУМКАМИ НАВИВОРІТ»

15 травня здобувачі 2 курсу спеціальності 024 Хореографія презентували благодійну дитячу хореографічну виставу «Думками навиворіт». Дійство, що розгорнулося на сцені, зібрало охочих поринути в казкову атмосферу.

Задумкою вистави було показати малечі та дорослим, що наш світ без емоцій стає сірим. Кожна емоція, яку ми проживаємо день у день, є дуже важливою.

На початку було відображено зародження емоцій в голові людини, потім відбувся конфлікт між емоціями. Людина мала зробити подорож на острівки емоцій, а розв’язкою вистави стало те, що головна героїня зібрала всі свої емоції разом. Наприкінці вистави для маленьких глядачів було проведено флешмоб.

Глядачі поділились, що отримали гарні враження від перегляду вистави та насолодилися незабутньою дружньою атмосферою.

Герої вистави:

• Юлія Гуменюк – дівчинка Райлі
  • Анна Довгань – Радість
  • Юлія Маліцька – Печаль
  • Ілона Яковчук – Страх
  • Ілона Семенко – Відраза
  • Тетяна Фесенко – Гнів

Оскільки захід був благодійний, зібрані кошти було перераховано на потреби ЗСУ.

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

8 липня свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Діхтяренко Наталія Борисівна   Шановна Наталія Борисівна! Прийміть щирі слова вітання та побажання безмежної радості, душевного тепла, міцного

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

1 листопада  свій  День народження  святкує  концертмейстер  кафедри музикознавства та вокально-хорового  мистецтва  Біленький  Іван Станіславович.   Шановний імениннику! Вітаючи  з цим чудовим святом,  бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, яскравих успіхів

ЗНАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!ЗНАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Балдинюк Дмитро Іванович. Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди та чудового настрою, родинного затишку та сімейного