ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «ТЕОРІЯ ТА МЕТОДИКА СУЧАСНОГО ТАНЦЮ»

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «ТЕОРІЯ ТА МЕТОДИКА СУЧАСНОГО ТАНЦЮ»

Нещодавно на кафедрі хореографії та художньої культури відбулося відкрите заняття з дисципліни «Теорія та методика сучасного танцю» на тему «Методика вивчення та виконання рухів танцювального стилю джаз-модерн», викладач Тандитна Ірина Сергіївна.

На занятті були присутні викладачі кафедри:

Бикова Ольга Вікторівна – кандидат педагогічних наук, завідувачка кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;

Подгорінова Анастасія Юріївна – доктор філософії, викладачка кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Сучасний танець – вид хореографічного мистецтва, де танцювальні напрямки синтезують в собі різні стилі, які виникли і почали свій розвиток з ХХ століття до цього дня.

Предметом вивчення навчальної дисципліни є ознайомлення з основними напрямами сучасного хореографічного мистецтва та їхньою технікою виконання, найвідомішими представниками та кращими зразками сучасного танцю.

Основними завданнями вивчення дисципліни «Теорія та методика сучасного танцю» є:

• вивчення провідних танцювальних напрямків та стилів сучасного хореографічного мистецтва;
  • опанування методикою виконання елементів сучасного танцю;
  • ознайомлення з принципами побудови сучасного екзерсису та танцювальних етюдів.

Заняття побудоване в танцювальному стилі джаз-модерн та включає всі складові елементи екзерсису: розігрів, ізоляція, вправи для хребта, рівні, крос (переміщення в просторі), танцювальні комбінації.

На занятті здобувачі демонстрували всі свої здобуті навички та вміння, рівень виконавської майстерності та віртуозність.

Дякуємо всім за здійснену працю та зичимо в наступному році досягнути ще більших вершин!

ПРО ПРОВЕДЕННЯ МІСЬКОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА «МИ МАЛЮЄМО ВЕСНУ!»ПРО ПРОВЕДЕННЯ МІСЬКОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА «МИ МАЛЮЄМО ВЕСНУ!»

12,13,18 березня на базі кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відділом освіти Уманської міської ради проводиться конкурс дитячої художньої творчості «Ми малюємо весну!» Запрошуємо

30 листопада 2020 року на кафедрі інструментального виконавства обговорено виконання учасників ІІІ Всеукраїнської учнівсько-студентської дистанційної олімпіади з інструментального мистецтва. 97 заявок учасників надійшло з таких міст України: Звенигородка, Київ, Луцьк,

ВИБІР СПЕЦІАЛЬНОСТІ – ЗАПОРУКА УСПІШНОГО МАЙБУТНЬОГО!ВИБІР СПЕЦІАЛЬНОСТІ – ЗАПОРУКА УСПІШНОГО МАЙБУТНЬОГО!

24 вересня представники факультету мистецтв відвідали заклади загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Жашківського району. Гостинно приймали викладачів університету Сорокотязький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Тетерівський заклад загальної середньої освіти