ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОБЕРІГ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

ОБЕРІГ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

17 травня на базі факультету мистецтв було проведено майстер-клас по плетінню браслетів оберегів для Збройних Сил України. Разом з викладачем кафедри образотворчого мистецтва Оленою СЕМЕНОВОЮ учасники мали можливість сплести патріотичні синьо-жовті та червоно-чорні браслети в техніці вузликового плетіння «макраме».

Майстер-клас відбувався в рамках «VІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін» на запит уманської Волонтерської організації «РАЗОМ».

Що може бути кращим за оберіг зроблений своїми руками для захисників України. Усі бажаючі могли долучитися. Адже, оберіг – це найкраща мотивація та підтримка для наших захисників.

Дякуємо Вам захисники за непохитну відданість та жертовну службу в ім’я національної безпеки та миру нашої країни, за можливість навчатися та творити в стінах нашого університету!

ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» ІЗ ГАРАНТОМ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ 025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВОЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» ІЗ ГАРАНТОМ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ 025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО

10 листопада 2022 року відбулася зустріч гаранта освітньої програми Музичне мистецтво Анатолія Коваленка, к.п.н., доцента кафедри інструментального виконавства зі здобувачами вищої освіти спеціальності 025 Музичне мистецтво магістерського рівня вищої освіти, які

ЗІ СВЯТОМ СТРІТЕННЯ, ДОРОГІ ДРУЗІ!ЗІ СВЯТОМ СТРІТЕННЯ, ДОРОГІ ДРУЗІ!

Сьогодні ‒ одне із дванадцяти найбільших свят у церковному календарі християн ‒ Стрітення Господнє. А за народною традицією, цього дня зима зустрічається з весною. Врешті приходить Стрітення, і зима, яка

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

19 вересня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Козій Ольга Михайлівна. Шановна імениннице! Прийміть наші щирі вітання з цієї приємної нагоди. Бажаємо Вам