ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» ІЗ ГАРАНТОМ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ 025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО

10 листопада 2022 року відбулася зустріч гаранта освітньої програми Музичне мистецтво Анатолія Коваленка, к.п.н., доцента кафедри інструментального виконавства зі здобувачами вищої освіти спеціальності 025 Музичне мистецтво магістерського рівня вищої освіти, які навчаються на першому курсі. Зустріч відбулася у дистанційному режимі за допомогою платформи Zoom.

Гарант в доступній формі розповів здобувачам про освітню програму Музичне мистецтво. Продемонстрував сайт кафедри з посиланнями на освітню програму для її завантаження. Детально висвітлив зміст освітньої програми, наголосив на що здобувачам слід звернути увагу та яка інформація може стати їм корисною під час навчання.  Гарант ознайомив здобувачів вищої освіти із наступними ключовими принципами та поняттями освітньої програми: системність, науковість, модульність, студентоцентрованість, інноваційність та інтегрованість освіти і науки, силабус, стейкхолдер та ін. Також здобувачів ознайомлено із Положенням про організацію вивчення навчальних дисциплін вільного вибору  в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини та  переліком дисциплін вільного вибору студента за ОП Музичне мистецтво.

Гарант наголосив, що студенти можуть активно долучатися до обговорення освітньої програми, заповнивши відповідну форму на сайті факультету.

Загалом, зустріч відбулася в дружній атмосфері співпраці та взаєморозумінні. Усі учасники зустрічі мали змогу поставити запитання Анатолію Сергійовичу та отримати вичерпні відповіді.

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РЕГІОНАЛЬНОМУ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСІ З ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!»ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РЕГІОНАЛЬНОМУ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСІ З ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!»

ПАМ’ЯТАЙ ПРО КРУТИ!ПАМ’ЯТАЙ ПРО КРУТИ!

29 січня Україна вшановує пам’ять Героїв битви під Крутами. Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років. У радянські часи могили полеглих

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає старший лаборант, викладач кафедри образотворчого мистецтва Горчинська Тетяна Сергіївна! Шановна Тетяно Сергіївно! Вітаємо Вас з Днем народження! Нехай волошками цвітуть літа прекрасні, Нехай здійсняться тисячі