ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА VІІ ВСЕУКРАЇНСЬКУ ДВОТУРОВУ СТУДЕНТСЬКУ ДИСТАНЦІЙНУ ОЛІМПІАДУ З МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

24 листопада 2022 року на базі кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва  факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться VІІ Всеукраїнська двотурова студентська дистанційна олімпіада з музичного мистецтва.

Метою Олімпіади є популяризація вокального, диригентського мистецтва. Виявлення та підтримка талановитої молоді, заохочення інтересу учнів та студентів до вдосконалення їхніх виконавських компетентностей, стимулювання до креативної діяльності, створення умов для творчості обдарованої учнівської та студентської молоді, обмін творчими досягненнями між музикантами.

До участі в Олімпіаді запрошуються здобувачі закладів фахової передвищої освіти, закладів спеціалізованої музичної освіти та закладів загальної середньої освіти. Участь в олімпіаді безкоштовна.

Результати Олімпіади будуть зараховані (для випускників) як фахове вступне випробування на спеціальності: 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) та 025 Музичне мистецтво (за видами) при вступі до УДПУ імені Павла Тичини.

Завантажити (PDF, 166KB)

ВИСТАВКА ЖИВОПИСУ ЯРОСЛАВА ІВАНОВАВИСТАВКА ЖИВОПИСУ ЯРОСЛАВА ІВАНОВА

“Ночі і дні залишили свій слід в моїх очах” – таку виставку в наше місто на запрошення ДІАЗ Стара Умань привіз молодий художник Ярослав Іванов. І на це запрошення прийшла

ЗАПРОШЕННЯ ТА ІНФОЛИСТИ СТРАТЕГІЇ 2021ЗАПРОШЕННЯ ТА ІНФОЛИСТИ СТРАТЕГІЇ 2021