ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ З «УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНО-СЦЕНІЧНОЇ ХОРЕОГРАФІЇ»

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ З «УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНО-СЦЕНІЧНОЇ ХОРЕОГРАФІЇ»

12-13 листопада на базі кафедри хореографії та художньої культури відбувся семінар-практикум з «Української народно-сценічної хореографії», який провів В‘ячеслав Гуров – Заслужений діяч естрадного мистецтва України, провідний хореограф Центру неперервної мистецької освіти, балетмейстер-постановник, викладач українського народно-сценічного танцю, директор школи сучасного та стилізованого танцю «Атмосфера» (м. Київ).

Мета заходу – розширити знання здобувачів про різновиди українських народних танців, навчити вільно оперувати набутим досвідом, закріпити навички виконання танцювальних рухів, розвивати вміння розпізнавати стильові особливості українських народних танців; виховувати почуття патріотизму та власної національної самоідентифікації; національної свідомості, любові до українського народного танцю.

У програму семінару-практикуму входить: практичні заняття з українського народно-сценічного танцю; ознайомлення з різновидами українських народних танців Слобожанщини, Закарпаття та Центральної України; вивчення рухів і хореографічних етюдів відповідного регіону та точній передачі характеру і манери їх виконання.

Учасники семінару – практикуму на високому рівні продемонстрували хореографічне мистецтво та отримали потужний заряд позитивних емоцій, прагнення до професіоналізму.

Відповідальна за організацію заходу – Маркіна В. В., викладач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН», яка відбудеться 28 квітня 2022 року на базі кафедри образотворчого мистецтва Уманського

НАШ ВИПУСКНИК – ГОРДІСТЬ ФАКУЛЬТЕТУНАШ ВИПУСКНИК – ГОРДІСТЬ ФАКУЛЬТЕТУ

Вчительство – це і мистецтво, і праця. Саме вчитель, педагог, викладач, вихователь закладає і створює основу творчої людської діяльності. Ці слова саме про талановитого вчителя Таращанської дитячої музичної школи, керівника

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО МУЗИЧНОГО ІНТЕРНЕТ КОНКУРСУ 2014ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО МУЗИЧНОГО ІНТЕРНЕТ КОНКУРСУ 2014