ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЕРЕМОГА У ХVІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ОБРАЗОТВОРЧОГО ТА ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА «ЕТЮДНИЙ ВЕРНІСАЖ»

У травні були підведені підсумки ХVІІ Всеукраїнського конкурсу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Етюдний вернісаж», засновником якого є Громадська організація «Panorama-Art» за підтримки Закарпатської обласної організації Національної спілки художників України, Державного науково-методичного Центру змісту культурно-мистецької освіти.

Метою конкурсу є виявлення та підтримка творчо обдарованої молоді, талановитих дітей, обмін творчими досягненнями та підвищення майстерності учнів та студентів мистецьких навчальних закладів України. Темою конкурсу було відображення пори року «Весна».

Лауреаткою І премії у номінації «Живопис» (категорія Професіонали) стала доцентка кафедри образотворчого мистецтва Ольга МУЗИКА (живописне полотно «Весняно-сонячно», виконане олійними фарбами на полотні, 60х90).

Щиро вітаємо з перемогою в конкурсі, бажаємо творчого натхнення, нових живописних творів, досягнення нових вершин!
 І довгоочікуваної Перемоги нам усім!!! Дякуємо нашим мужнім захисникам за можливість жити, творити і працювати! Віримо ЗСУ! Все буде УКРАЇНА!

Шановні викладачі, студенти, гості! Запрошуємо вас відвідати мистецький проект – хореографічну виставу “Казковий світ Василя Сухомлинського” (кваліфікаційна робота студентів спеціальності “Хореографія”), яка відбудеться 1 червня 2018 року об 11:00 в

ЩЕДРИЙ ВЕЧІР – ДОБРИЙ ВЕЧІР, ДОБРИМ ЛЮДЯМ НА ЗДОРОВ’Я!ЩЕДРИЙ ВЕЧІР – ДОБРИЙ ВЕЧІР, ДОБРИМ ЛЮДЯМ НА ЗДОРОВ’Я!

Шановні викладачі, студенти! Прийміть найтепліші побажання та привітання з наступаючим Старим Новим роком, з Маланкою, з Василем, з Щедрим вечором! Бажаємо Вам здоров’я міцного, настрою піднесеного, удачі постійної! Нехай збувається

ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ “UKRAINE HEART”.ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ “UKRAINE HEART”.

4 листопада відбувся Міжнародний конкурс мистецтв “UKRAINE HEART”, в якому взяли участь наші студенти. Метою конкурсу є популяризація українського мистецтва в усіх творчих напрямах, у яких брали участь конкурсанти з