ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ГРАН ПРІ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ

ГРАН ПРІ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ

08 червня 2022 року у Львові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Таланти світу».

У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляв: студент кафедри інструментального виконавства Обідник Андрій (клас доцента Радзівіл Тетяни Анатоліївни) і виборов Гран Прі у ІV віковій категорії.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри інструментального виконавства і студентів щиро вітаємо учасника фестивалю-конкурсу та його керівника з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання!

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РОБОТІ  МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРКТИЧНОЇ ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЇ : «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РОБОТІ  МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРКТИЧНОЇ ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЇ : «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Молодь, освіта, наука та мистецтво», яка відбудеться 26 листопада 2020 року на базі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.   Тематичні

РОЗПОЧАТО НОВИЙ КОНКУРС ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗВО УКРАЇНИ В МЕЖАХ ПРОЕКТУ «SCHOLARSHIP В УКРАЇНІ»РОЗПОЧАТО НОВИЙ КОНКУРС ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗВО УКРАЇНИ В МЕЖАХ ПРОЕКТУ «SCHOLARSHIP В УКРАЇНІ»

Шановне студентство! У 2018 році розпочався соціальний проект «Scholarship в Україні», в якому українські студенти можуть отримати гранти на сплату навчання у вищих навчальних закладах та коледжах України або сплату