ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «БАКАЛАВР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 0.14 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

Нещодавно на факультеті мистецтв УДПУ імені Павла Тичини завершилася випускна атестація на здобуття ОС «Бакалавр» спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво Спеціалізація: Дизайн), денної форми навчання. 19 червня відбувся  «Випускний екзамен з методики навчання образотворчого мистецтва», а 26 червня – захист кваліфікаційної роботи.

Екзаменаційна комісія була затверджена наказом ректора у складі:

• Семенова Олена Віталіївна (голова комісії ОС «бакалавр», кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини);
  • Король Анатолій Миколайович (заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва);
  • Горчинська Тетяна Сергіївна (секретар комісії, майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва).

Екзаменатори:

• Музика Ольга Яношівна, кандидат педагогічних наук, доцент, в.о. завідувача  кафедри образотворчого мистецтва;
  • Пічкур Микола Олександрович, кандидат педагогічних наук, професор, професор кафедри образотворчого мистецтва;
  • Юрійчук Ганна Іванівна, директор Уманської дитячої школи мистецтв «Антарес».

Випускна атестація проходила у спокійній, діловій атмосфері. Члени ЕК проявили належний професіоналізм при оцінюванні відповідей випускників, які продемонстрували високий рівень теоретичної та практичної підготовки, дали вичерпні відповіді на додаткові запитання.

Специфіка випускної кваліфікаційної роботи бакалавра образотворчого мистецтва полягала у тому, що вона складалася із теоретичного (пояснювальна записка) та практичного компонента у вигляді завершеного твору, виконаного у будь-якій художній техніці (живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво).

Всі випускники отримали позитивні оцінки.

Вітаємо їх з успішним складанням випускної атестації та присвоєнням кваліфікації «вчитель образотворчого мистецтва, керівник гуртка дизайн»!  Бажаємо подальших творчих злетів, успіхів і самореалізації у всіх життєвих сферах, міцного здоров′я, а головне – Перемоги нам усім !!!

ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

22 листопада 2013 року об 11 год. в актовій залі нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (Садова 28) відбудеться День відкритих дверей мистецько-педагогічного факультету. В програмі: •

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 15 травня, свій День Народження святкує старший викладач кафедри інструментального виконавства Бойко Ірина Михайлівна. Від усього серця вітаємо Вас з Днем Народження. Вам, як енергійній, чуйній та яскравій

УЧАСТЬ ЗДОБУВАЧІВ-ХОРЕОГРАФІВ У IV МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ МОЛОДИХ БАЛЕТМЕЙСТЕРІВ “DANCE GENERATION”УЧАСТЬ ЗДОБУВАЧІВ-ХОРЕОГРАФІВ У IV МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ МОЛОДИХ БАЛЕТМЕЙСТЕРІВ “DANCE GENERATION”

27 квітня 2024 року на базі Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбувся IV Міжнародний конкурс молодих балетмейстерів “Dance Generation”, організований кафедрою хореографії на чолі з кандидаткою педагогічних наук, доценткою Людмилою Андрощук.