ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УЧАСТЬ ЗДОБУВАЧІВ-ХОРЕОГРАФІВ У IV МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ МОЛОДИХ БАЛЕТМЕЙСТЕРІВ “DANCE GENERATION”

27 квітня 2024 року на базі Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбувся IV Міжнародний конкурс молодих балетмейстерів “Dance Generation”, організований кафедрою хореографії на чолі з кандидаткою педагогічних наук, доценткою Людмилою Андрощук.
Згідно Положення, метою проведення конкурсу є постановка та популяризація хореографічних творів, пошук нових яскравих балетмейстерських робіт та молодих талановитих виконавців; пошук в Україні та за кордоном талановитих та обдарованих постановників, які мають значні досягнення в створенні хореографічних номерів, танцювальних спектаклів, перформансів; створення творчої атмосфери та обміну досвідом серед учасників конкурсу.
Уманський державний педагогічний університет імегі Павла Тичини представив народний аматорський ансамбль сучасного танцю “Візаві” (художній керівник – Анастасія Подгорінова) із масовим номером (постановка керівника колективу), 4 соло та 1 дуетом (постановки здобувачів спеціальності 024 Хореографія).

Оцінювало роботи молодих балетмейстерів високопрофесійне журі:
– Олександр Нестеров – Заслужений артист України, директор фахового коледжу Київської муніципальної академії танцю імені Сержа Лифаря;
– Наталя Терешенко – кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри хореографічного мистецтва Херсонського державного університету, суддя міжнародної категорії Ради Української танцювальної асоціації, президентка Херсонської обласної асоціації спортивного танцю, керівниця Херсонської студії спортивного бального танцю “Симпатія”;
Катерина Бєлявська – засновниця танцювального арт простору “Moon Place”, викладач фахового коледжу “Універсум” імені Бориса Грінченка, танцівниця, хореограф, режисер-постановник, практик арт-терапії, педагог, автор освітньої офіційної методики з арт імпровізації та арт денс терапії, учасниця та хореограф проєкту “Танці з зірками”, учасниця проєктів телеканалу СТБ, срібна призерка проєкту “Танцюють всі. Битва сезонів”, фіналістка проєкту “Танці” СТБ, учасниця 3D шоу “Барон Мюнхгаузен”, “Вартові мрій”, хореограф проєктів “Танцюють всі-5, 6, 7, 8, 9 сезон”, “Україна має талант. Діти”, “Голос. Діти”, суддя міжнародних фестивалів і конкурсів мистецтв в Україні, Болгарії, Грузії, Чехії, Латвії, Литві, Польщі, суддя чемпіонатів категорії IDO, режисер-постановник на проф. чемпіонаті “Кубок незламності”, проєкт “3 в 1”, choreography on the “Deryugenoy CUP 2017”, учасниця проєктів “Music Awards”, “Ceremony of Paralympic team of Ukraine”, постановник шоу “Gatsby” за кордоном.

За рішенням журі маємо такі результати:
  • хореографічна композиція “Муза художника” (соло), постановка і виконання – здобувачка 2 курсу спеціальності 024 Хореографія Юлія Гуменюк – диплом 3 ступеня;
  • хореографічна композиція “Втеча від реальності” (соло), постановка і виконання – здобувачка 2 курсу спеціальності 024 Хореографія Юлія Маліцька – диплом 3 ступеня;
  • хореографічна композиція “Чесний перед собою” (дует), постановка і виконання – здобувачки 2 курсу спеціальності 024 Хореографія Юлія Маліцька і Тетяна Фесенко – диплом 3 ступеня;
  • хореографічна композиція “Black swan” (соло), постановка і виконання – здобувачка 2 курсу спеціальності 024 Хореографія Тетяна Фесенко – диплом 2 ступеня;
  • хореографічна композиція “Діамантова спокуса” (соло), постановка і виконання – здобувачка 4 курсу спеціальності 024 Хореографія Валерія Єфіменко – диплом 2 ступеня;
  • хореографічна композиція “Музика душі”, постановка викладачки кафедри хореографії та художньої культури Анастасії Подгорінової, виконання – народний аматорський ансамбль сучасного танцю”Візаві” – диплом 2 ступеня.
Щиро вітаємо наших здобувачів-хореографів із гідними виступами та гарними результатами! Дякуємо організаторам за чудову атмосферу дійства, яскраві емоції, новий досвід у творчій діяльності! Безмежно вдячні високоповажному журі за цінні поради та слушні рекомендації для подальшого творчого та професійного розвитку!

ВІДБУВСЯ ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВАВІДБУВСЯ ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА

15 травня на кафедрі інструментального виконавства відбувся V Всеукраїнський науково-практичний семінар з Міжнародною участю «Проблеми інструментального виконавства в умовах сучасної мистецької освіти». Згідно програми семінару, відбувся звітний концерт студентів та викладачів кафедри

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ІІІ Всеукраїнському науково-практичному семінарі з Міжнародною участю «ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ», що проводиться 27-28 квітня 2017 року кафедрою інструментального

ГРАН ПРІ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ У СШАГРАН ПРІ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ У США