ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Всеволоде Марковичу!

Колектив мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини сердечно вітає Вас зі славним ювілеєм – 70-літтям від дня народження!
Ми знаємо і шануємо Вас як обдаровану особистість, високопрофесійного педагога, талановитого митця, відданого своїй улюбленій справі.
У цей радісний день зичимо Вам, шановний Всеволоде Марковичу, міцного здоров’я і щастя, козачого завзяття та довгих років активного творчого життя. Нехай плідними будуть усі Ваші починання, щедро сіється добром і достатком життєва нива, наповнюється благополуччям Ваше сьогодення і майбутнє.
Нехай і надалі ЗОРЯ БОЖА сяє над Вами, допомагає плідно трудитися на ниві мистецтва і радувати всіх своїм талантом!

СИРОТА В.М.

Колектив мистецько-педагогічного факультету

Один коментар до “ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!”