ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ ОЛЬГИ МУЗИКИ

ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ ОЛЬГИ МУЗИКИ

25 квітня у виставковій залі Уманського художнього музею по вул. Коломенській, 2 відбулась презентація персональної виставки творчих робіт (графіка, живопис) завідувача кафедри «Образотворчого мистецтва», кандидата педагогічних наук, доцента Ольги Музики.

Відвідати виставку та поринути у світ прекрасного прийшли студенти, викладачі.

ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ ОЛЬГИ МУЗИКИ ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ ОЛЬГИ МУЗИКИ ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ ОЛЬГИ МУЗИКИ

A також представники ректорату Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на чолі із ректором – доктором педагогічних наук, професором Наталією Семенівною Побірченко.

Зі словами привітань та вдячності за високу майстерність та професіоналізм у творчій діяльності Ольги Музики виступили:
Проректор з науково-педагогічної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доктор педагогічних наук, доцент Кочубей Тетяна Дмитрівна.

ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ ОЛЬГИ МУЗИКИ

Проректор з соціальних питань, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, голова профкому університету Осадчий Олександр Семенович.

ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ ОЛЬГИ МУЗИКИ

Декан мистецько-педагогічного факультету, кандидат історичних наук, доцент Дудник Олена Володимирівна.

Подяку за активну життєву позицію, участь у виставковій діяльності, пропаганду національного образотворчого мистецтва, примноження і збагачення духовних цінностей українського народу Ользі Музиці винесла головний спеціаліст відділу культури і туризму Уманської міської ради Петриченко Неля Петрівна.

ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ ОЛЬГИ МУЗИКИ

Загалом на виставці було презентовано понад 70 авторських робіт (пейзажі, натюрморти, портрети), серед яких твори виконані в техніках «гуаш», «акварель», «олійна техніка», «пастель» та ін.

Вітаємо Ольгу Музику із вдалою презентацією виставки! Бажаємо творчого натхнення на створення подальших творів мистецтва!

ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ ОЛЬГИ МУЗИКИ

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати персональну виставку творчих робіт (графіка, живопис) завідувача кафедри «Образотворчого мистецтва», кандидата педагогічних наук, доцента Ольги Музики, яка проходить в Уманському художньому музеї по вул. Коломенській, 2.
Виставка працює: щоденно з 9:00 до 17:00. Вихідний день – середа.

3 коментарі до “ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ ОЛЬГИ МУЗИКИ”

1. В усіх роботах – живий подих, романтична замріяність, ніжність і глибока задумливість… Це прекрасно! Вітаємо автора і дякуємо за талант, майстерність і віддану любов до мистецтва!

2. Дуже гарні роботи, картини неначе поглинають в себе, такі реалістичні.