ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРЕЗЕНТАЦІЯ МИСТЕЦЬКО-ОСВІТНЬОГО ПРОЕКТУ «ОБДАРОВАНА РОДИНА – ОБДАРОВАНА ДИТИНА»

Презентація мистецько-освітнього проекту «Обдарована родина – обдарована дитина»

Уже вкотре викладачі та студенти мистецько-педагогічного факультету організовували ряд творчих проектів, спрямованих на формування та розвиток творчої особистості, вдосконалення мистецько-освітнього процесу, вирішення глобальних соціальних проблем, а також заради естетичного та морального задоволення глядачів. 14 травня о 15 годині в актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться презентація мистецько-освітнього проекту «Обдарована родина – обдарована дитина».

Запрошуємо всіх бажаючих. Вхід вільний!

ВИДАВНИЧО-РЕДАКЦІЙНИЙ ВІДДІЛ УНІВЕРСИТЕТУ ЗАПРОШУЄ ДО ПУБЛІКАЦІЇ У ФАХОВИХ ВИДАННЯХВИДАВНИЧО-РЕДАКЦІЙНИЙ ВІДДІЛ УНІВЕРСИТЕТУ ЗАПРОШУЄ ДО ПУБЛІКАЦІЇ У ФАХОВИХ ВИДАННЯХ

Шановні колеги! Видавничо-редакційний відділ повідомляє про продовження набору статей до фахових видань Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, що входять до категорії В: Збірник наукових праць Уманського державного педагогічного університету (посилання);

ВІДБУВСЯ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС-ФЕСТИВАЛЬ ВОКАЛЬНО-ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ 2019»ВІДБУВСЯ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС-ФЕСТИВАЛЬ ВОКАЛЬНО-ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ 2019»

13 квітня в рамках заходів з нагоди Всесвітнього дня Землі в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся ІІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль вокально-хорового мистецтва «Квітнева Феєрія 2019». Захід було проведено

ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ»ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ»

3-6 квітня 2017 року на базі ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» відбулася Перша Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Хореографія». Мета Всеукраїнської студентської олімпіади – підвищення якості