ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРЕЗЕНТАЦІЯ МИСТЕЦЬКО-ОСВІТНЬОГО ПРОЕКТУ «ОБДАРОВАНА РОДИНА – ОБДАРОВАНА ДИТИНА»

Презентація мистецько-освітнього проекту «Обдарована родина – обдарована дитина»

Уже вкотре викладачі та студенти мистецько-педагогічного факультету організовували ряд творчих проектів, спрямованих на формування та розвиток творчої особистості, вдосконалення мистецько-освітнього процесу, вирішення глобальних соціальних проблем, а також заради естетичного та морального задоволення глядачів. 14 травня о 15 годині в актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться презентація мистецько-освітнього проекту «Обдарована родина – обдарована дитина».

Запрошуємо всіх бажаючих. Вхід вільний!

ЗАПРОШУЄМО НА IX МІЖНАРОДНУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЮ «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»ЗАПРОШУЄМО НА IX МІЖНАРОДНУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЮ «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі IX Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО», яка відбудеться 23-24 листопада 2023 року на базі кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва факультету мистецтв Уманського

“ПРЕЗЕНТАЦІЯ” СТУДЕНТСЬКИХ ГРУП СПЕЦІАЛЬНОСТІ 024 ХОРЕОГРАФІЯ“ПРЕЗЕНТАЦІЯ” СТУДЕНТСЬКИХ ГРУП СПЕЦІАЛЬНОСТІ 024 ХОРЕОГРАФІЯ

15 листопада було відроджено традицію презентації творчості здобувачів вищої освіти спеціальності 024 Хореографія.  Здобувачі 1 курсу яскраво представили історико-побутовий танець у вигляді казки. На сцені було відтворено еволюцію хореографії від

Команда нашого факультету «Чорний квадрат» взяла участь у відбірковій грі КВН на Кубок ректора УДПУ.Команда нашого факультету «Чорний квадрат» взяла участь у відбірковій грі КВН на Кубок ректора УДПУ.

1 квітня, у Всесвітній день сміху, команда мистецько-педагогічного факультету  у складі: Багірова Расіма, Анохіної Надії, Степури Костянтина, Шевчук Анастасії (31 група), Лук’янової Оксани (15 група)