ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ВИШИВАНКИ

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ВИШИВАНКИ

Українська вишиванка, сорочка-вишиванка – так здавна традиційно називається в Україні вишита сорочка. Вона вже давно, з просто сорочки, стала культурним надбанням народу України. Саме у ній, українській вишивці злилися безліч кольорів і їх відтінків, надзви­чайна кількість візерунків і орнаментів, вона вже давно стала символом національної гордості, дала зрозуміти, хто ми є, чого ми варті, чого не слід забувати.
День вишиванки ‒ це свято, в першу чергу, сповідування української традиції і культури, апеляція до української національної свідомості, патріотизму і духу єдності народу.
День української вишиванки ‒ це ланцюг минулого, сьогодення і майбутнього для кожного свідомого українця. Ми, сучасні українці є сполучною ланкою між минулим нашої нації з її історією і традиціями та нашим майбутнім. І надзвичайно важливо зараз не розірвати українського ланцюга часової єдності. Символ нації ‒ вишиванка ‒ завжди була, є, і буде необхідною для міцності української держави!

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ВИШИВАНКИ

3 коментарі до “ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ВИШИВАНКИ”

1. Це не лише наш символ, а й наш оберіг! Бережімо його!

2. Так потрібно підтримувати український дух!!!)))

3. Тільки від нас залежить майбутнє України!