ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ДРУЗІВ!

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ДРУЗІВ!

Дорогі друзі!

Від усього серця вітаємо Вас з Міжнародним днем друзів!
Дружба відіграє дуже важливу роль у формуванні людини. Друг завжди допоможе, підставить плече у важких ситуаціях, порадіє з Вами в моменти щастя. Міжнародний день друзів ‒ це саме той день, коли варто згадати про старих друзів.
Друзі є у кожного. Друзі допомагають нам по життю проходити через різні труднощі, а також допомагають бути ще щасливішими, вчать радіти і жити. Дружба ‒ важливий аспект щасливого повноцінного життя для багатьох людей. Тому було б навіть дивно, якби не було дня присвяченого дружбі.
9-го червня відзначається всесвітній день друзів. У це свято не забудьте привітати всіх своїх приятелів, друзів і знайомих, просто нагадайте їм як ви ними дорожите і цінуєте вашу дружбу.
Нехай ця дата для когось стане приводом завести нових друзів або помиритися зі старими. Нехай це свято стане Вашою новою маленькою традицією робити сюрпризи своїм дорогим і улюбленим друзям.
Зі святом Вас, друзі!

Дружба

2 коментарі до “ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ДРУЗІВ!”

1. Дякую! Я теж усіх вітаю з таким святом)))

2. Справжня дружба це саме головне, що має мати людина!