ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

ВІТАЄМО З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Шановні колеги, дороге студентство!

Щиро вітаємо Вас з державним святом України ‒ Днем Конституції.
Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність ‒ фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.
Основний Закон нашої держави, гарантуючи громадянам загальновизнані права та свободи, закріпив ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу. У цей урочистий день будемо щиро вірити у реальне втілення конституційних прав і свобод, зміцнення добробуту наших родин та еволюційний правовий розвиток нашої держави.
Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї.
Бажаємо вам здоров’я, щастя і віри у високе призначення та світле майбутнє України!
Слава Україні!!!

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ