ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Сьогодні свій ювілейний День народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, а також талановитий учитель та наставник Сирота Зоя Миколаївна!

Вельмишановна Зоя Миколаївна!

Колектив співробітників факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини сердечно вітає Вас з Днем народження!

Багато років Ви самовіддано працюєте на освітянській ниві, ставши за цей час досвідченим, вимогливим педагогом, невтомним у пошуках нових форм педагогічної творчості науковцем.

Почуття глибокої відповідальності за якість навчання і виховання молоді не тільки перед своєю совістю, а й перед громадськістю, перед країною пронизує всю Вашу діяльність.

Сьогодні знаменна подія у Вашому житті: день, коли Бог подарував людям мудрого наставника, щирого порадника, високо ерудованого Вчителя, чуйну та турботливу Людину.

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ

Нехай цвітуть під небом синьооким,
Ще довго-довго дні й літа.
А тиха радість, чиста і висока,
Щоденно хай до хати заверта.
Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті,
Любові, доброти і щастя повен дім.
Нехай у серці розкошує літо
І соняхом квітує золотим.
Хай постійний успіх, радість і достаток,
Сипляться до Вас, мов вишневий цвіт.
Хай життєвий досвід творить з буднів свято,
А Господь дарує многа, многа літ.

З повагою, адміністрація
та колектив співробітників факультету мистецтв