ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ТВОРЧІ КОЛЕКТИВИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ СТАЛИ АКТИВНИМИ УЧАСНИКАМИ СВЯТКУВАННЯ «МАСЛЯНОЇ» В УМАНІ

Минулих вихідних по вулиці Київській, 12-а (центральний вхід дендрологічного парку «Софіївка») усе місто вперше святкувало «Масляну». Активну участь у цьому дійстві взяли і творчі колективи факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Масляна Афіша

Розпочали концертну програму, від нашого університету, фольклорний ансамбль «Софія» під керівництвом заслуженого працівника культури України, доцента, завідувача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Василя Васильовича Семенчука. Колектив радував усіх присутніх своїм золотоголосим співом, виконавши низку фольклорних українських пісень, серед яких: «Ой, ти, дубе, дубе», «Вязанка», «Ой у вишневому саду» та ін.

DSC_0284

Радо вітав усіх гостей свята народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» під керівництвом старшого викладача кафедри хореографії та художньої культури Сергія Володимировича Куценка. Учасники колективу подарували глядачам український народний танець «Їхали козаки».

DSC_0272

Несамовиті сербські мелодії демонстрував глядачам ансамбль баяністів «Sеrbianstar» у складі: Йована Дрманіча, Дарко Марковіча та Александра Джорджевіча. Художній керівник – професор Олена Устименко-Косоріч.

DSC_0293

Феєричним завершення святкового заходу став виступ чоловічого вокального тріо «Гонта» у складі заслужених працівників культури України: Валентина Купчика, Василя Семенчука та Петра Волошина. Керівник – Валентин Купчик. Учасники гурту виконали ряд музичних композицій, наскрізь пронизаних патріотизмом та завзяттям справжніх козаків. Першу пісню, яка прозвучала на святкуванні, учасники колективу присвятили захисникам нашої держави, що боронять її на сході України.

DSC_0296

Святкування «Масляної» виявилося напрочуд веселим, запальним та незабутнім. Творчі колективи факультету мистецтв гідно представили свою творчість, про що свідчили несамовиті оплески глядачів та вигуки «Браво!».